Приходько Андрій Анатолійович

Приходько Андрій Анатолійович Приходько Андрій Анатолійович
Керуючий партнер

Номери телефонів

E-mail

Зв'язатися

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Досягнення

Освіта

2020

захистив дисертацію і отримав науковий ступінь – «Доктор юридичних наук, за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право». Тема: «Адміністративно-правове забезпечення запобігання та протидії корупції в Україні за умов євроінтеграції».

2020

закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ, спеціальність – «Економіка (Фінанси, банківська справа та страхування (фінансова безпека та фінансові розслідування)», кваліфікація – «Ступінь вищої освіти магістр». Диплом з відзнакою.

2017

отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.

2014

підвищив кваліфікацію, з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів, в Національній академії прокуратури України. Свідоцтво з відміткою «відмінно».

2012

захистив дисертацію і отримав науковий ступінь – «Кандидат юридичних наук, за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право; цивільне процесуальне право; сімейне право; міжнародне приватне право».

2009

закінчив магістратуру Харківського національного університету внутрішніх справ, спеціальність «Правоохоронна діяльність», кваліфікаційно-освітній рівень – «Магістр». Диплом з відзнакою.

2008

закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ, спеціальність – «Правознавство», кваліфікаційно-освітній рівень – «Спеціаліст». Диплом з відзнакою.

Досвід

2017

Юридична компанія (Адвокатське бюро) "Приходько та Партнери"

Посади

  • Керуючий партнер

2016

Юридична компанія "EFFECTTEAM"

Посади

  • директор і партнер

2015 -
2016

Дочірня компанія «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Посади

  • головний юрисконсульт

2014

Органи прокуратури України

Посади

  • прокурор прокуратури
  • старший прокурор прокуратури

2008 -
2014

Слідчі і оперативні підрозділи органів внутрішніх справ України.

Посади

  • слідчий
  • командир взводу
  • заступник начальника курсу
  • виконуючий обов'язки начальника курсу
Дивитись ще...