"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАННЯ КРИПТО ЛІЦЕНЗІЇ У ПОЛЬЩІ

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Популярність криптовалют стрімко зростає, але для крипто-компаній ускладнюється робота через відсутність законодавчої бази у багатьох країнах. Однак, у Польщі ситуація краща, оскільки уряд регулює криптовалюти.

Зміни законодавства Польщі у сфері криптовалют

31 жовтня 2021 року відбулася легалізація крипто-бізнесу у Польщі, що передбачає необхідність реєстрації компанії, щоб законно надавати свої послуги. У разі невиконання цієї вимоги, компанія підлягає штрафу в розмірі до 21 600 євро.

Держава дозволяє вести діяльність по:

 • Обміну віртуальних та банківських валют.
 • Конвертації однієї криптовалюти в іншу.
 • Посередництву під час обміну крипто-монет.
 • Зберіганню цифрових монет.

Регулювання та вимоги

Криптовалютні фірми, відкриті після легалізації крипти, повинні отримувати дозвіл на діяльність безпосередньо на початку бізнесу. Щоб компанія змогла працювати у Польщі, їй потрібно:

 • Підтвердити відсутність судимості за низку злочинів, наприклад, проти країни, місцевої влади та записів про злочини, пов’язані з документами та бізнесом, цінними паперами та валютами. Це важливо, тому що потрібно буде дотримуватися процедури AML (протидія відмиванню грошей)
 • Документально підтвердити наявність досвіду чи певних знань у сфері криптовалюти та мати стаж роботи у сфері крипто-активів від року та більше. 
 • Пройти навчальний курс з юридичних та практичних питань, пов’язаних із цифровими активами.
 • Мати статус “фізична особа”, яка збирається займатися бізнесом як ФОП.

Особливості регулювання польських крипто-компаній

Польща – країна з європейськими законами, яка потребує дотримання правил. Для отримання ліцензії потрібно:

 • Зареєструвати фірму у Польщі з реальним офісом.
 • Відкрити рахунок у банківській установі та внести початковий капітал.
 • Найняти досвідчений персонал та директорів у сфері крипти.
 • Розробити бізнес-план на роки вперед, щоб регулятор розумів, як ви розвиватимете компанію.
 • Продумати політики AML та KYC (верифікація: знай свого клієнта) для безпечного приймання та обробки платежів.

З 31 жовтня 2021 року вимоги до ліцензування та реєстрації потребують іншого підходу до KYC для роботи з криптовалютними активами. Поріг входу на ринок наразі становить – від 1 000 євро.

Щоб полегшити процес отримання криптоліцензії, ви можете звернутись до нас та отримати:

 • Консультацію та оцінку ваших потреб: Наші юристи ознайомляться з вашою компанією і розумітимуть ваші основні потреби щодо отримання криптоліцензії. 
 • Підготовку необхідної документації: Допоможемо зібрати всю необхідну документацію для отримання ліцензії, включаючи реєстраційні документи вашої компанії, довідки про відсутність судимості, докази досвіду роботи у сфері криптовалют, сертифікати навчання тощо. 
 • Підтримку у процесі реєстрації: Ми будемо з вами на кожному кроці процесу реєстрації компанії в Польщі та забезпечимо правильне оформлення всіх необхідних документів, включаючи реєстрацію фірми та відкриття банківського рахунку.
 • Розробку бізнес-плану: Юристи допоможуть вам розробити детальний бізнес-план, який відповідатиме вимогам регулятора. Вони забезпечать включення всіх необхідних аспектів, які стосуються розвитку вашої компанії в галузі криптовалют.
 • Підготовку політик AML та KYC: Допоможемо розробити політику протидії відмиванню грошей (AML) та політику (знай свого клієнтаKYC). А також забезпечимо включення всіх необхідних заходів для безпеки приймання та обробки платежів.

Якщо у вас залишилися питання, рекомендуємо звернутися до досвідчених юристів, адже саме вони можуть супроводити проект від невеликого сайту в інтернеті до високотехнологічної компанії, що працює в ЄС.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація щодо отримання крипто-ліцензії?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога у збиранні та підготовці документів для отримання ліцензії?

Так
Ні

3 питання

Чи готові ви розглянути покупку бізнесу з уже дійсною крипто ліцензією?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація