"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЛОТЕРЕЇ НА КЮРАСАО

Острів Кюрасао ще з 1996 року вважається територією з лояльним регулюванням сфери I-Gaming, яка включає в себе, у тому числі, й лотереї. Політична стабільність та прозорість державного регулювання цього напрямку створює комфортні умови для компаній, які хочуть отримати ліцензію. Юристи нашої компанії готові вам у цьому допомогти. Ми пропонуємо як консультації, так і юридичний супровід відкриття ліцензії. Під час консультації ви можете отримати відповідь на всі вагомі для себе питання та зважити усі «за» і «проти». Щодо юридичного супроводу, то ми працюємо на результат і забезпечуємо від себе усю необхідну юридичну допомогу, аби ви отримали ліцензію.

Чому Кюрасао – хороший вибір

 • Цей острів вважається однією з найбільш стабільних юрисдикцій для відкриття такого виду бізнесу.
 • Вартість отримання ліцензійного дозволу є достатньо лояльною.
 • Острів Кюрасао має прогресивну нормативно-правову систему, а також відзначається економічною стабільністю.
 • Регулювання цього бізнесу на Кюрасао не є таким жорстким, як у багатьох інших країнах, котрі теж мають репутацію надійних юрисдикцій.
 • IT-інфраструктура є досить розвиненою, аби відкриття компанії у сегменті онлайн-лотерей було вигідним.

У чому переваги ліцензії, отриманої на Кюрасао

Ліцензія на лотереї розповсюджується, у тому числі, й на постачальників необхідного програмного забезпечення, операторів платформ та афілійованих компаній. Саме тому цю юрисдикцію обирає чимало клієнтів. А ще процедура отримання ліцензії є достатньо чіткою, прозорою та зрозумілою. З допомогою нашої команди усе відбувається у наступному алгоритмі:

 • Ми складаємо заявку та надсилаємо її до органу, який займається ліцензуванням.
 • Далі надаємо відповідний звіт про дотримання усіх вимог.
 • Заповнюємо та подаємо анкету з усім пакетом супутніх документів.

Коли усе це зроблено, залишається тільки сплатити ліцензійний збір. Іноді в клієнтів виникає питання, чи буває так, що цей етап гальмується чи щось іде не так. Якщо ретельно підготувати усі супровідні документи та правильно заповнити заявку й анкету, подібного статися не повинно. Але якщо десь і є невідповідності, котрі виявила уповноважена комісія, яка розглядає заявку, вона надсилає чекліст необхідних доопрацювань.

Чим корисна наша допомога

Ми допоможемо вам зорієнтуватися у точній вартості річної ліцензії. Вона може бути від 4500 до 12500 євро. До слова, інші юрисдикції пропонують цю послугу значно дорожче. Також потрібно буде сплатити реєстраційний збір у розмірі 1500 євро.

Окрім більш вигідної вартості надання ліцензії, Кюрасао пропонує дуже лояльний режим оподаткування. Наші юристи детально зорієнтують вас в усіх вагомих аспектах оподаткування, аби вам було легше розібратися.

У чому складності в отриманні ліцензії

Попри лояльність регулювання, яка згадувалася вище, існує цілий ряд аспектів, про які складно подбати самотужки, а варто довірити фаховим юристам. Приміром, це підготовка документів. Кожна посадова та уповноважена особа, акціонер, управлінець та кінцевий бенефіціарний власник такого бізнесу мають надати визначений перелік документів. Серед них:

 • Засвідчені ксерокопії паспорта (сторінки з фото та підписом). Це ключовий документ, необхідність якого є очевидною.
 • Довідка про відсутність судимості. У цій юрисдикції дбають про дотримання законодавства та надійність підприємців, які починають таку справу.
 • CV/Резюме, де буде вказана вся необхідна інформація.
 • Оригінал рекомендаційного листа від бухгалтера або юриста (відносини повинні тривати більше 2 років).
 • Детальна інформація про програмне забезпечення, включаючи копії угод про програмне забезпечення. Для онлайн-лотерей це вкрай важливо.
 • Підтвердження володіння доменом. Тут мотивація перевіряючих органів є аналогічною до згаданої у попередньому пункті.
 • Копії Положень та умов, які повинні включати правила гри для неповнолітніх та політику відповідальної гри.

Підготувати це все самотужки достатньо складно, а наша команда робить це якісно та швидко, адже має досвід у згаданій сфері.

Підбиваючи підсумки

Коли ви хочете отримати ліцензію на роботу компанії, яка працює у сфері лотерей, потрібно враховувати декілька факторів:

 • Ціна питання. Кожна держава встановлює свої тарифи на цей бізнес.
 • Репутація юрисдикції. Важливо, аби там прозоро діяв закон, а усі суб’єкти підприємництва були перед ним захищені.
 • Рівень жорсткості державного регулювання галузі. Чим лояльнішим воно є, тим краще для самого бізнесу.

У всіх згаданих аспектах Кюрасао є відмінним вибором. Спеціалісти компанії «Приходько та партнери» проконсультують вас по всіх необхідних питаннях, а також допоможуть отримати ліцензію у цій юрисдикції.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація щодо отримання ліцензії?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога у збиранні та підготовці документів для отримання ліцензії?

Так
Ні

3 питання

Чи готові ви розглянути покупку компанії з дійсною ліцензією на лотереї?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація