«Команда експертів на вашому боці!»
Старший юрист
Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.
Відкрито кримінальне провадження – що робити далі якщо на Вас відкрили кримінальне провадження
Для більшості людей кримінальне провадження може мати серйозні наслідки. Вручення підозри, яким супроводжується кримінальне провадження, являється стресовою та навіть шоковою ситуацією. Тому дуже важливо знати, що робити далі, якщо на Вас відкрили кримінальне провадження. В цьому Вам допоможуть фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS».
Кримінальне провадження: особливості термінології
Що ж таке кримінальне провадження? Це процесуальна діяльність органів прокурора, судді, слідчого і суду, спричинена вчиненням кримінального правопорушення. Кримінальне провадження – складова досудового розслідування.
Термін «кримінальне провадження» пов'язаний з терміном «кримінальний процес». Традиційно у науковій літературі він використовується як діяльність органів досудового розслідування, врегульована процесуальним кримінальним законом.
В КПК України кримінальне провадження визначається як «досудове розслідування, подальше судове провадження та всі процесуальні дії, пов’язані із вчиненням діяння, яке передбачено Законом України «Про кримінальну відповідальність» (п. 10 ч. 1 ст. 3).
Будь-яке кримінальне провадження передбачає наступні стадії:
- Внесення відповідних відомостей стосовно вчиненого кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
- Досудове розслідування.
- Судове засідання (підготовчий етап).
- Розгляд справи в суді.
- Ухвалення судового рішення.
- Апеляційне та касаційне провадження.
- Перегляд судових рішень Верховним Судом.
- Виконання судових рішень.
Адвокат у справах щодо кримінального провадження
В залежності від того, який процесуальний статус має учасник кримінального провадження, адвокат може виступати в якості захисника (захисник підозрюваного, захисник обвинуваченого) чи представника (представник потерпілого, представник особи).
Окрім цього, адвокат надає правову допомогу учасникам обшуку, свідкам у кримінальному провадженні. Розглянемо більш детально функціонал адвоката у справах щодо кримінального провадження.
Відповідно до частини 1 статті 45 КПК України, захисник – це адвокат, який надає підозрюваному, засудженому, обвинуваченому необхідний захист.
Послуги адвоката Ви можете використати під час обшуку житла, допиту та інших елементів кримінального провадження. Якщо Вам потрібна допомога професійних захисників у справах, пов’язаних з кримінальним провадженням, записуйтесь на консультацію до адвокатів «PRIKHODKO & PARTNERS».
Наші адвокати:
- Забезпечують дотримання всіх законних інтересів клієнта на різних етапах кримінального провадження (від обшуків до закриття справи).
- Виступають посередниками між правоохоронною системою та підзахисним.
- Взаємодіють від імені довірителя з муніципальними і державними організаціями, установами, фізичними особами та ін.
- Надають всебічну правову підтримку для зменшення негативних наслідків підсумків кримінального провадження.
Розрахувати вартість допомоги:
1 питання
Вашою справою займалися інші юристи?
2 питання
Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?
3 питання
Юридична допомога Вам потрібна терміново?
Старший юрист
Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.
Інші статті по цій темі:
передзвонимо
протягом дня