Анулювання посвідки на проживання

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Анулювання посвідки на проживання

Час прочитання: 3 хв.

Посвідка на проживання в Україні може бути анульована на підставі причин, вичерпний перелік яких, зазначений у чинному національному законодавстві. У багатьох ситуаціях, окрім випадків, коли людина несе потенційну загрозу безпеці та національним інтересам України, можна вирішити ситуацію. Серед напрямів діяльності, якими займається юридична компанія «Приходько та партнери», є і допомога іноземцям в актуальних для них питаннях. Міграційне право – одна з найважливіших наших спеціалізацій.

Пропонуємо докладніше ознайомитися з темою анулювання посвідки на проживання та причин, з яких це може статися. Також слід детально торкнутися того, чим може допомогти наша команда за такої проблеми.

 

Підстави для анулювання посвідки на проживання

Серед таких підстав є:

 • дії іноземця, які загрожують національній безпеці України;
 • дії, які посягають на громадський порядок чи здоров'я третіх осіб;
 • засудження іноземця в Україні;
 • рішення щодо іноземця про його примусове повернення або видворення за межі України;
 • несплата податків з отриманої заробітної плати, якщо це правопорушення мало місце протягом 2 місяців і довше (ЕСВ також сюди належить);
 • надходження інформації від Національної поліції або Служби безпеки про те, що посвідку на проживання видали на підставі
 • неправдиво подана інформація, підроблення чи прострочення документів.

Також однією з підстав для анулювання посвідки на проживання може бути анулювання дозволу на працевлаштування в Україні. Однак у цьому випадку немає сенсу окремо розбирати спектр причин, оскільки він повністю збігається з тим, що зазначено у списку вище.

Як ми можемо допомогти?

Серед послуг, які надає команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» у цьому напрямі клієнтських запитів, варто зазначити:

 • Консультування. Будь-яка взаємодія клієнта з адвокатом починається з консультації, де він може дізнатися про всі важливі деталі правового регулювання своєї ситуації. Також юрист розповідає про те, який алгоритм дій буде актуальним для вирішення цієї проблеми.
 • Допомога у взаємодії з Державною міграційною службою та іншими інституціями, від яких прямо залежить вирішення питання.
 • Представництво інтересів у суді у межах комплексного юридичного супроводу. Такий формат взаємодії з юристами є найкращим для кожного клієнта, який орієнтований на результат і не хоче зайвого стресу у разі непередбачених труднощів.

Ми маємо величезний досвід у запитах, пов'язаних із захистом інтересів іноземних громадян. Успішні кейси, які формували наш підхід, дали можливість переконатися, які алгоритми дій у контексті вирішення проблеми найбільш ефективні.

 

2 стратегії захисту прав клієнта

Коли йдеться про заперечення анулювання посвідки на проживання, це можна робити двома способами:

 • безпосередньо через взаємодію з ДМС, представники якої ухвалили таке рішення;
 • в судовому порядку.

Щодо другого варіанту, то позов подається до окружного адміністративного суду, який знаходиться за місцем знаходження підрозділу Міграційної служби, який анулював посвідку на проживання. Дуже важливо, щоб позов було складено та оформлено відповідно до всіх вимог Кодексу про адміністративне судочинство. Грамотний підхід до справи сприяє отриманню бажаного результату.

Щоб отримати консультацію або допомогу адвоката в питанні анулювання посвідки на тимчасове проживання або посвідки на постійне проживання - заповніть форму на нашому сайті і наш адвокат з Вами зв'яжеться для уточнення деталей та запропонує шляхи вирішення.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація