Ідентифікаційний код для іноземця

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Ідентифікаційний код для іноземця

Час прочитання: 3 хв.

Що таке ідентифікаційний код та навіщо він іноземцю?

  • По-перше, іноземний громадянин не зможе вчинити жодних юридичних дій на території України без ідентифікаційного коду.
  • По-друге, якщо ви іноземний громадянин та прибули в Україну з причини заснування свого ресторану чи готелю та відкриття банківського рахунку, або, наприклад, для підвищення рівня своєї професійної кваліфікації в університеті, інституті, чи спеціальній професійній школі, або ж ви просто приїхали для влаштування на роботу чи укладання шлюбного союзу, або іншого цивільноправового договору, що має нотаріальне посвідчення в Україні, то ви маєте отримувати так званий «ідентифікаційний код».
  • Також важливе отримання коду, якщо ви вирішили отримувати вид на проживання в нашій державі, навіть якщо хочете купити чи продати нерухоме майно.

 

Ідентифікаційний код має різні формулювання у своїй назві. Іншими словами - «Картка платника податків», або ще можна почути офіційно вживану назву «Реєстраційний номер облікової картки платника податків». Власне це є обов’язковим документом та елементом державної реєстрації фізичних осіб України для оплати податків та інших різних обов’язкових платежів на території України.

Цей код складається з десяти цифр, які в сукупності іменуються індивідуальними та унікальними та вносяться до Державного реєстру фізичних осіб для, нагадую, офіційних сплат резидентами та нерезидентами України залежно від віку.

Терміни

Перш за все важливо зазначити, що офіційні строки в отриманні коду можуть бути розтягнуті як на більш тривалий термін, так і зменшені до декількох днів. А причини цьому всьому можуть закладатися у некоректному перекладі ваших документів, також причина навіть може ховатись у вашому рідному громядянстві або у невідповідній адаптації ваших документів до законодавства України.

Згідно з законами України термін отримання індивідуального податкового номеру складає до 14 днів разом з підготовкою, організацією та перевіркою документів.

Скориставшись послугами нашої компанії - ви зможете отримати податковий номер вже через п’ять-сім робочих днів з дня подачі всіх потрібних документів до податкової служби. Також існує отримання документу через прискорену процедуру, більш детальну інформацію потрібно узгоджувати з вашим юристом.

Що робити, якщо іноземець не може забрати ідентифікаційний код особисто?

Наведене питання не становить проблему. Документ можна забрати без особистої присутності, а через законного представника. Наприклад, якщо ви знаходитесь в Україні, то вам просто потрібно зробити нотаріально завірену довіреність на наших юристів на вчинення даного правочину.

Але, якщо ж ви знаходитесь за кордоном та в тій же країні оформляєте довіреність, то додатково цей документ потребує легалізації на території України та має містити оригінал апостилю.

Які документи потрібні?

Найважливішим документом є звичайно посвідчення вашої особи та підтвердження вашого громадянства; ідентифікаційний номер, місце офіційної реєстрації та проживання в країні вашого громадянства; офіційний переклад вашого паспорта або іншого документа, що підтверджує вашу особу на українську мову; також оригінал довіреності представникам, які будуть представляти ваші інтереси у податкових органах (якщо ви не зможете забрати особисто).

 

Якщо Ви обираєте роботу з нами, то ми повністю забезпечуємо виконання усіх процесів до досягнення очікуваного результату, а саме:

  • підготовка та збір ваших документів;
  • офіційний переклад ваших документів на українську мову;
  • підготовка, підписання та подача заяв до податкової інспекції;
  • представницство вас і ваших інтересів у Державній податковій службі;

Отже, Вам не доведеться марнувати свій час та витрачати його на стояння у чергах та очікування результату. Уся робота в руках наших міграційних юристів від початку вашого звернення до нас, і до отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація