Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Захист бізнесу та ділової репутації компанії.

Добридень! Мене звуть Андрій Приходько, я керівник юридичної компанії Prikhodko&Partners. Сьогодні я хочу поговорити на тему захисту бізнесу від правоохоронних органів та конкретно розглянути тему захисту честі, гідності та ділової репутації Вашої компанії. Яка зазвичай проблема виникає у бізнесу? Раніше я розповідав, що коли правоохоронні органи дізнаються, що ви спрацьовуєте певну кількість грошей, заводиться кримінальне провадження та починаються слідчі дії, викликають на допити, проводять обшуки, вимагають документи, шлють повістки тощо. і т.п. Це окрема проблема, яку ми розглядали раніше, сьогодні я хочу поговорити про іншу проблему – це ділова репутація компанії, кожна компанія, яка пройшла цей “терор”, зіткнулася з наступною проблемою – правоохоронні органи розмножують ухвали слідчих суддів, про обшуки, про тимчасові доступи до документів у реєстрі судових рішень, і надалі, коли Ваша компанія намагається підписати якийсь контракт із клієнтом або вийти на переговори з міжнародними партнерами, та коли наводиться коротка довідка про Вашу компанію, Ваші потенційні клієнти та партнери бачать фрази наступного зразка у реєстрі судових рішень: “службові особи компанії такої-то вступили в змову”, “вчинили злочин”, “не сплатили податки”, “заволоділи грошима” тощо.
Тобто вживають такі фрази, які псують Вашу репутацію, і як наслідок, ті плани, які Ви будували, той бізнес який Ви будували, він недозаробляє від усього цього негативу, який залитий про Вас у реєстрі судових рішень.
І що найчастіше пропонують Вам юристи та адвокати, це подати позов з метою захисту честі, гідності, ділової репутації Вашої компанії, але практика верховного суду говорить про те, що суди господарських та цивільних інституцій, це ті суди, які уповноважені розглядати такі позови щодо захисту честі та гідності ділової репутації, кажуть наступне: такий суд не має права оцінювати та спростовувати ті висновки, які слідчий суддя описав у своїх відомостях, ухвалах слідчих суддів. Як наслідок ви платите гроші адвокатам за процес, заради процесу, в результаті результату очікуваного ви не отримуєте – ухвала з реєстру не зникає, інформація не спростовується, все залишається в такому ж форматі, як і було, Ви просто витратили гроші на юриста, він виконав роботу заради роботи, але не досяг результату.
Тому наша компанія провела аналіз понад 100 судових рішень, ми проаналізували законодавство та виробили єдиний на сьогодні діючий механізм в Україні, який допомагає захистити Вашу репутацію.
Що ми робимо? За фактом, ми збираємо певний пакет документів, реалізуємо його юридично, і завдяки цьому всі рішення суду, ухвали слідчих суддів, які висять у реєстрі, і які псують Вашу репутацію – вони звідти зникають, і моя компанія готова Вам гарантувати такий результат.

Ви прийшли, замовили послугу, ми провели певні дії та ці ухвали зникли з реєстру судових рішень, що гарантує надалі Вашому бізнесу 100% результат. Ми не пропонуємо судовий процес заради процесу, ми беремося за роботу задля результату. Результат – це відсутність цих рішень у реєстрі та як результат, повний захист Вашої честі та ділової репутації Вас та Вашої компанії.

Звертайтеся до нашої компанії, ми точно знаємо, як це робити і 100% Вам допоможемо.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація