Ліквідація компанії – процедура банкрутства ТОВ

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз

Ліквідація компанії – процедура банкрутства ТОВ

Одним зі способів розв’язання проблемної заборгованості юридичної особи (ТОВ, АТ, ЗАТ) є її ліквідація за процедурою банкрутства.

Ліквідацію здійснює Господарський суд за заявою про неплатоспроможність, яку подає до суду юридична особа, яка є боржником або кредитор, що має фінансові вимоги до боржника. До заяви повинні бути додані докази неплатоспроможності, докази авансування винагороди арбітражного керуючого, підтвердження фінансових зобов’язань та інші документи, визначені законом.

Фото: Ліквідація компанії – процедура банкрутства ТОВ

Який строк процедури ліквідації компанії?

Процедура ліквідації ТОВ триває близько 12 місяців і розпочинається з відкриття провадження у справі. Після відкриття провадження суд затверджує кандидатуру арбітражного керуючого та вводить процедуру розпорядження майном строком до 170 календарних днів. На цьому етапі здійснюється облік активів та доходів юридичної особи для з’ясування подальших можливостей виконання нею своїх зобов’язань перед кредиторами. Після аналізу фінансового стану та розгляду вимог кредиторів розпорядник майна вирішує питання щодо переходу до наступного етапу – процедури санації або ліквідації. Санація передбачає заходи щодо відновлення платоспроможності компанії, ліквідація ж робить неможливою подальшу діяльність компанії та припиняє її.

Як триває процес ліквідації юридичної особи?

Якщо відновлення платоспроможності юридичної особи неможливе, то суд відкриває ліквідаційну процедуру. З цього моменту повністю припиняється господарська діяльність компанії, відомості про неї виключаються з реєстру юридичних осіб, знімаються арешти з майна та припиняється нарахування відсотків і штрафних санкцій за зобов’язаннями. Для керування ліквідацією призначається керуючий, який формує ліквідаційну масу з активів боржника, робить їх грошову оцінку та в подальшому реалізує на аукціоні з метою задоволення вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості. Після розрахунку з усіма зобов’язаннями провадження у справі закривається на підставі звіту ліквідатора, і компанія визнається банкрутом, втрачаючи своє існування.

Фото: Ліквідація компанії – процедура банкрутства ТОВ

Які витрати доведеться понести компанії у процедурі банкрутства?

У процедурі ліквідації боржник зобов’язаний нести витрати на винагороду арбітражного керуючого, розмір якої становить 3 розміри мінімальної заробітної плати за кожен місяць виконання повноважень. Для відкриття провадження у справі боржник зобов’язаний додати до заяви про неплатоспроможність доказ сплати послуг арбітражного керуючого у сумі 3 розмірів мінімальної заробітної плати за 3 місяці виконання повноважень.

Як ми можемо допомогти з ліквідацією та банкрутством підприємства?

Якщо ви зацікавлені в оцінці ризиків та отриманні юридичної підтримки під час процедури ліквідації, фахівці адвокатського бюро “Prikhodko&Partners” нададуть комплексну консультацію та юридичний супровід протягом усього процесу санації або ліквідації Вашої компанії.

Для розрахунку ціни допомоги в ліквідації ТОВ та оформленні процедури банкрутства юридичної особи – залиште заявку у формі нижче і очікуйте зв’язку зі спеціалістом!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібно провести ліквідацію юридичної особи?

Так
Ні

2 питання

У Вашого підприємства є борги перед кредиторами чи по заробітній платні?

Так
Ні

3 питання

Ваша компанія знаходиться в Києві чи Київській області?

Так
Ні

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Ліквідація компанії – процедура банкрутства ТОВ”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація