Фото: Що таке технічний паспорт об’єкта нерухомості та як його отримати?

«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Що таке технічний паспорт об’єкта нерухомості та як його отримати?

Час прочитання: 2 хв.

Технічний паспорт на об’єкт нерухомості – інформаційний документ, в якому міститься інформація про об’єкт нерухомості, зокрема місцезнаходження об’єкта нерухомого майна (адреса), склад, технічні характеристики, план та опис об’єкта, ім’я/найменування власника/замовника, відомості щодо права власності на об’єкт нерухомого майна, щодо суб’єкта господарювання, який виготовив технічний паспорт.

Технічний паспорт є одним із тих документів, які використовуються під час реєстрації, зміни права власності на об’єкт нерухомості, у разі введення в експлуатацію об'єкта, що завершений або готується до введення і тд.)

Якщо ви бажаєте провести технічну інвентаризацію та (або) виготовити технічний паспорт, потрібно надати орієнтовно наступні документи:

  • копія паспорту та реєстраційний номер платника податків;
  • документи  про право власності на земельну ділянку( у випадку виготовлення технічного паспорта на приватний житловий будинок чи садовий будинок)
  • документи що посвідчують право власності на об’єкт нерухомості (наприклад, договір купівлі-продажу);
  • старий техпаспорт

Перелік наведених вище документів не є остаточним та може змінюватися  в індивідуальних випадках.

Що таке паспорт БТІ?

Паспорт БТІ на об’єкт нерухомості хоч і не є правовстановлюючим документом, однак він відноситься до важливих документів при зміні власника (купівля-продаж, дарування, обмін, передача у спадок) – техпаспорт надається нотаріусу для проведення відповідної угоди; Оформлення права власності на об’єкт – в ході процедури приватизації, в разі отримання спадщини, за судовим рішенням і так далі)

В цьому документі міститься інформація про технічні характеристики об’єкту нерухомості і відображається технічний стан будівлі, квартири, офісного приміщення, тощо.

Замовити паспорт може власник об’єкту – фізична або юридична особа. Якщо у власника не має можливості особисто приймати участь у в оформленні документації, то це може зробити його представник по раніше оформленій довіреності.

Для того, щоб отримати технічний паспорт об’єкту нерухомості, потрібно звернутися із заявкою до нашої компанії. Після чого спеціалісти котрі прибудуть на об'єкт, вивчать технічні і правові документ, здійснять необхідні заміри і інші дії, зазначені в інструкції БТІ.

Результати обстеження, замірів і підрахунків площі об’єкту нерухомості вносяться в затверджену форму. Отримання паспорту можливе тільки після інвентаризації об’єкту.

Строк виготовлення паспорту БТІ в нашій компанії складає від 1 до 7 днів.

Якщо у Вас залишились запитання, або необхідно оформити технічний паспорт, то залишайте заявку на консультацію і виготовлення технічного паспорту, паспорту БТІ для Вашого будинку чи квартири у формі нижче!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація