Адміністративний позов про перерахунок пенсії військовослужбовцям
E-mail
honcharenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-41

Юрист в галузі військових пенсій та військового права.

Зв'язатися зараз

Адміністративний позов про перерахунок пенсії військовослужбовцям

Час прочитання: 3 хв.

Військовослужбовці, які вийшли на пенсію після служби у Збройних Силах України, нерідко стикаються з проблемою неправильного нарахування пенсій. Це може бути пов'язано з різними факторами: невірним підрахунком загального стажу служби, неврахуванням пільгових коефіцієнтів та надбавок до пенсії, помилками у розрахунках грошового забезпечення тощо. У будь-якому разі, якщо військовий пенсіонер вважає, що його пенсія нарахована неправильно, занижена або не відповідає його фактичному стажу та заслугам, він має повне право звернутися до адміністративного суду з позовом про перерахунок пенсії.

Що таке адміністративний позов і його мета при перерахунку пенсії?

Адміністративний позов про перерахунок пенсії - це один із правових механізмів, який можуть використати військовослужбовці для захисту своїх пенсійних прав. Метою такого позову є відновлення справедливості шляхом перерахунку та отримання належного розміру пенсійного забезпечення.

 

Адміністративний позов дозволяє виправити помилки та неправильне нарахування пенсії, щоб військовослужбовець на заслуженому відпочинку отримував той розмір коштів, який відповідає його фактичному стажу служби та здобутим заслугам.

Таким чином, адміністративний позов - це ефективний правовий механізм реалізації пенсійних прав військовослужбовців.

Які підстави можуть бути для такого позову?

Існує чимало можливих підстав для оскарження розміру пенсії військовослужбовцями в адміністративному порядку:

  • Неправильний розрахунок вислуги років. Це може бути пов'язано з помилками у підрахунку загального трудового стажу військовослужбовця, неврахуванням певних періодів служби, що впливає на заниження розміру пенсії.
  • Неврахування спеціальних надбавок до пенсії за роботу у шкідливих чи особливих умовах, наприклад, на полігонах, на підводних човнах, за участь у бойових діях тощо.
  • Помилки при обчисленні грошового забезпечення військовослужбовця, яке враховується при нарахуванні пенсії. Можуть бути не враховані премії, надбавки, інші виплати.
  • Інші помилки та упущення при нарахуванні пенсії, які призводять до заниження її розміру для військовослужбовця.

Подача позовної заяви

Подаючи адміністративний позов про перерахунок пенсії, особа повинна максимально чітко та конкретно вказати в позовній заяві, у чому полягає порушення його прав при нарахуванні пенсії. Наприклад, якщо не враховано певний період служби в гарячих точках, потрібно зазначити, який саме період і які саме надбавки мали бути нараховані, але не нараховані.

До позовної заяви слід додати усі наявні документи, що можуть слугувати доказами порушення прав позивача: накази про призначення надбавок, довідки про участь в бойових діях, виписки з послужного списку тощо.

 

У разі надання всього необхідного, суд розглянувши надані документи й аргументи, задовольняє позовні вимоги. В такому разі буде ухвалено рішення про перерахунок пенсії військовослужбовця з урахуванням усіх належних йому надбавок, доплат та інших виплат. Тобто буде відновлено справедливість щодо нарахування пенсії.

Звертайтесь по кваліфіковану правову допомогу

Якщо вам необхідно отримати перерахунок пенсії - звертайтеся до юридичної компанії "Приходько та партнери". Наші фахівці мають великий досвід у пенсійних справах військовослужбовців. Допоможемо грамотно скласти позов, зібрати докази, пройти всі судові інстанції. Працюємо за результат - аби ви отримали належне пенсійне забезпечення!

Щоб отримати консультацію або допомогу юриста по перерахунку військової пенсії - заповніть форму на нашому сайті і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація