"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

U4u для українців

Старт програми «Єднання заради України» був оголошений в США ще 21 квітня 2022 року. Програма була започаткована у якості виконання зобов’язань президента США стосовно прийому українців, котрі тікають від російського вторгнення. Ця програма дає змогу громадянам України та їх близьким родичам, котрі перебувають за межами США, приїхати до цієї країни та бути тут упродовж 2 років. Аби скористатися програмою, потрібно мати у Сполучених Штатах спонсора. Так називають людину, котра готова надати матеріальну підтримку на час того, поки українець, який прибуває по програмі, житиме в США.

Що варто знати про цю програму?

Коли йдеться про програму U4U, то мається на увазі можливість спрощеного в’їзду до США. Якщо ви вирішили скористатися цією нагодою, то варто знати, що виїздити з території держави протягом дії програми не можна, якщо ви прагнете збереження участі в програмі. Люди, котрі виїздять раніше завершення передбачених 2 років перебування, мають потім подавати повторний запит, аби приїхати до Сполучених Штатів. Цей запит не завжди схвалюється.

 

Коли йдеться про перший крок у приєднанні до програми, то ним є подання вже згадуваним спонсором заяви в USCIS. Вона складається за Формою І-134 «Декларація про фінансову підтримку». Однак варто розуміти, що така заява – не просто формальність. Уряд перевірятиме спонсора на предмет того, чи може він матеріально підтримувати особу, щодо якої він висловив готовність взяти на себе таке зобов’язання.

Коли ми говоримо про реальну практичну площину реалізації цієї програми, то потрібно дивитися на її перспективи реалістично та розуміти наступне:

  • Ви та усі члени вашої сім’ї, котрі планують скористатися програмою, повинні мати право на виїзд;
  • до США вам потрібно буде приїхати в термін до 3 місяців з того моменту, коли ви станете учасниками програми;
  • особа, яка погоджується бути спонсором у програмі U4U, робить це заради власних матеріальних інтересів. Тож не варто розраховувати на те, що вона надаватиме допомогу у вигляді харчування, транспорту чи надання житлової площі для вашого проживання. Так діє, коли ви обираєте формат послуг з наданням готового спонсора. Коли ж людина сама знаходить спонсора, то фахівці, які забезпечують супровід процедури, не можуть за нього нести відповідальності;
  • кількість осіб, котрі на сьогодні готові виступити в ролі спонсора, є обмеженою. Це закономірно, адже вже багато українців встигли скористатися згаданою програмою.

Реалістичний підхід та розуміння усіх перелічених аспектів дає вам можливість об’єктивно оцінювати перспективи та, з врахуванням цього, планувати свої кроки.

Чим може бути корисною наша підтримка?

Фахівці міграційної практики юридичної компанії «Приходько та партнери» регулярно відслідковують не лише новини національного та міжнародного законодавства у цих питаннях, а й розуміємося на тому, які програми є актуальними для українців у контексті переїзду до більш спокійних держав, не охоплених війною. Коли йдеться про програму U4U, то ми пропонуємо комплексні послуги, які охоплюють 3 ключові аспекти:

  • подання заявки на спонсора, котрий підходить під усі актуальні критерії в рамках програми U4U;
  • подання заявки на гуманітарний пароль;
  • усі необхідні послуги в рамках інформаційного супроводу процедури.

 

Супровід від фахівців своєї справи важливий не лише у контексті того, аби полегшити та пришвидшити процедуру. Він є значимим, якщо ви прагнете захистити себе від шахрайських схем. А їх є дуже багато, наприклад:

  • Самозванці-посадовці. Це люди, котрі себе видають за посадовців USCIS.
  • Маніпулятивні пропозиції щодо підтримки. Тут йдеться про людей, котрі прагнуть збагатитися на громадянах України, які шукають спокійнішого місця для життя, їдучи від війни. Ясна річ, що про реальну допомогу не йдеться.
  • Особи в США, які не уповноважені діяти в рамках сприяння програмі, однак вводять в оману щодо того, що мають такі компетенції. Тут вам потрібно розуміти, що жоден американський нотаріус не має повноважень надавати юридичні послуги, спрямовані на отримання міграційних пільг.

Це лиш частина тих небезпек, котрі можуть очікувати на людину, яка прагне скористатися програмою U4U. Тож, аби убезпечити себе від цього, варто користуватися підтримкою професійних юристів, які не спекулюватимуть на вашій необізнаності, а справді допоможуть та нададуть якісні послуги.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є дійсний паспорт громадянина України?

Так
Ні

2 питання

Чи маєте Ви спонсора в США?

Так
Ні

3 питання

Ви та усі члени родини, з якими планується переїзд, мають право на виїзд з України?

Так
Ні

4 питання

Ви готові виїхати до США протягом 3-х місяців?

Так
Ні
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація