«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Антикорупційна практика

Антикорупційна практика

Автор

Приходько Андрій Анатолійович

Антикорупційна практика

Антикорупційна політика України набирає все більших обертів та інколи межа реалізації такої уповноваженими органами перетинає кордони прав людини.

У такому випадку на захисті порушених прав громадян від дій правоохоронних органів стоять адвокати по корупції.

Повноваження правоохоронців у сфері антикорупційної політики передбачають можливість ініціювання щодо громадян як справ щодо адміністративних правопорушень, так і кримінальних справ.

Очевидно наслідки розгляду таких справ судами можуть бути настільки негативними, що не лише впливають на репутацію особи, а й можуть спричинити застосування кримінальних санкцій.

 

Існування монополії на представництво в судах та необхідність ефективного захисту прав особи в корупційних справах вимагає негайне звернення до відповідного спеціаліста – адвоката по корупції.

Послуги адвоката по корупції.

Наші адвокати по корупційних справах Київ можуть надати наступні послуги по захисту та представництву Ваших інтересів:

  • Ознайомлення з матеріалами кримінальної справи чи справи про адміністративне правопорушення;
  • Повний юридичний супровід Клієнта під час досудового розслідування за кваліфікацією діяння як корупційне порушення;
  • Повний юридичний супровід Клієнта під час складення уповноваженими органами протоколу у справі про адміністративне корупційне правопорушення;
  • Формування правової позиції захисту Клієнта з урахуванням актуальних висновків Верховного Суду та ЄСПЛ;
  • Захист інтересів Клієнта в судових засіданнях при розгляді справ про притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення/проступку/злочину;
  • Комунікація з уповноваженими органами від імені та в інтересах Клієнта з моменту ініціювання корупційної справи та інші.

Випадки, коли участь адвоката по корупції є обов’язковою

Процесуальне законодавство України, дотримуючись міжнародних стандартів, встановлює існування принципів гуманізму, верховенства права, справедливого суду та належного, ефективного захисту прав громадян.

Очевидно, що самостійно протидіяти неправомірним діям правоохоронців та інших спеціально уповноважених осіб без достеменного знання законодавства майже неможливо, відтак потребує обов’язкового залучення адвоката по корупції Київ.

Окремими нормами законодавства встановлено обов’язок для залучення адвоката при проведення окремих процесуальних дій, зокрема, у випадку, коли особа самостійно вимагає його залучення.

 

При цьому, враховуючи, що більшість корупційних злочинів є особливо тяжкими, варто зауважити, що участь захисника, в тому числі професійного адвоката по корупції, є обов’язковою у кримінальному провадженні щодо особливо тяжких злочинів.

До адвоката по корупції може звернутися:

  • особа щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення за вчинення корупційного правопорушення;
  • підозрюваний, обвинувачений, якому інкримінується вчинення корупційного злочину;
  • свідок у справі про корупційне правопорушення.

Адвокати по корупції Київ Адвокатського бюро «Приходько та партнери» мають позитивний досвід представництва та захисту Клієнтів у корупційних справах будь-якої складності, а керуючий партнер Андрій Приходько, є одним з найвідоміших адвокатів Києва у вказаній категорії справ.

Відтак, якщо Ви, Ваш колега чи просто знайомий став учасником корупційного правопорушення, не втрачайте жодної хвилини для захисту, пам’ятайте про гарантоване Конституцією України право на правову допомогу, а для отримання такої від професійних адвокатів (адвокатів по корупції) орієнтованих саме на вказані справи, звертайтеся до Адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Орієнтиром та головним інструментом, який завжди є чарівною паличкою боротьби з правоохоронцями є адвокат, а у випадку участі у вчиненні корупційного правопорушення – адвокат по корупції, який не лише попередить Вас про можливі санкції, а не допустить їх застосування.Андрій Приходько

Професійний адвокат по корупції не допустить жодної похибки та завжди спрямовує свої дії на отримання бажаного результату для Клієнта, зберігаючи власний авторитет.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні
2 питання

Ви держслужбовець?

Так
Ні
3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
4 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу