Політика кадрів

Що робить репутацію будь-якої адвокатської компанії бездоганною? Звісно ж, це рівень кваліфікації та успішність її робітників. Саме цей принцип лежить в основі кадрової політики компанії “Приходько та партнери”.

Від самого початку роботи у 2017 році для нас одним з найважливіших питань стало: “Які саме фахівці гідні працювати в нашій компанії, адже наші клієнти — це VIP-особи?”. Звісно ж, такі клієнти потребують значно більшого, ніж пересічні громадяни, що деколи звертаються по адвокатські послуги. Саме тому ми сформували декілька критеріїв для підбору фахівців до команди “Приходько та партнери”.


 Профільні знання та досвід у певній галузі права. Ми не наймаємо універсалів, що мають поверхневі знання з усіх галузей потроху. Завдяки ретельному підбору фахівців, наші клієнти можуть бути впевнені, що їх питанням чи проблемою буде займатися справжній профі. Якщо ця проблема лежить у площині міграційного права – то ми надаємо клієнту професіонала саме з питань цієї галузі, якщо виникла проблема з кримінальним правом – наш фахівець з кримінального права зробить все, щоб розв’язати її на користь клієнта.


 Високі вимоги до професійної етики. Адвокатура – це майже така сама інтимна сфера, як психотерапія. Тому дуже важливо дотримуватися правил професійної етики та зберігати повну конфіденційність клієнтської інформації. Це правило є непорушним для наших спеціалістів.


 Вміння спілкуватися та дотримуватися поваги до клієнта. VIP-особи на те і є особливими клієнтами, бо потребують особливого підходу навіть у спілкуванні з адвокатом. Наші спеціалісти вміють спілкуватися с поважними клієнтами та дотримуватися одних з ними цінностей та поглядів.


 Визнання. Кожен фахівець нашої компанії має свої досягнення у професійній галузі. Визнання та наявність успішних кейсів, нагород, медійність – все це важливо для нас, тому ми обираємо дійсно кращих з кращих.


Гнучкість та вміння працювати на результат. Нема нічого гіршого за фахівця, який працює “з 9 до 6”, адже наша справа іноді потребує швидких та гнучких рішень, нестандартних підходів, та включення в роботу 24/7. Це не означає, що адвокати компанії працюють без упину, але в їх системі цінностей результат на користь клієнта стоїть завжди на першому місці.


Якщо поєднати всі ці вимоги, вам може здатися, що це – образ ідеального юриста. Так, вам не здається. Саме такі фахівці працюють в нашій компанії. Ми цінуємо кожного з наших співробітників, адже ми більше ніж адвокатська компанія, ми – команда, яка знає, як досягти цілей клієнта в юридичному просторі.