Фото: Як повернути борг по розписці? Допомога адвоката у поверненні боргів

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Як повернути борг по розписці? Допомога адвоката у поверненні боргів

Час прочитання: 2 хв.

Практично у кожного виникала в житті ситуація, коли у вас позичали певну суму грошей. Однак далеко не завжди борг повертався до позикодавця. Саме тому виникає питання: як повернути борг? Відповідь на це питання багато в чому залежить від попередньо укладених домовленостей. Наприклад, гроші можуть позичати без підписання будь-яких розписок. Це найгірший варіант. Як показує судова практика, в даній ситуації повернути борг майже неможливо. Набагато легше повернути борг по розписці або укладеному договору позики. В цих випадках рішенням стане допомога адвоката «PRIKHODKO & PARTNERS» у поверненні боргів.

Що таке боргова розписка?

Розписка – документ, складений у письмовій формі, який підтверджує передачу та отримання майна, коштів від однієї особи до іншої. Це документ, який боржник надає кредитору за договором позики. В розписці підтверджується факт укладення договору, його умови, засвідчується отримання боржником певної суми грошей.

Навіть при наявності розписки можуть виникнути деякі труднощі з поверненням боргу.

З чим це пов’язано?

По-перше, найчастіше борг по розписці надається родичам, друзям, близьким людям. Позикодавцю дуже важко чинити тиск на таких людей. Це провокує затягування розв’язання проблем з боргом.

По-друге, в процесі складання розписки дуже часто ігноруються наступні деталі:

  • Контактні/паспортні дані сторін.
  • Термін повернення боргу.
  • Сума, вказана цифрами і прописом.
  • Умови отримання грошей (відсотки та ін.).
  • Наявність конкретної фрази: «Розписка підтверджує факт передачі грошей у позику».

Таким чином, в розписках може бути мало конкретики. Ідеальний варіант – залучити до складання розписки адвокатів. Також дуже важливо врахувати наступне: позика має бути обов’язково забезпечена якимось майном. Якщо це не так, повернути кошти, маючи навіть, відповідне судове рішення, практично неможливо.

Запам’ятайте:

Розписка виступає в якості повноцінного обґрунтування для пред’явлення в суді вимог щодо повернення боргу. Звичайно, якщо мова йде про правильне оформлення цього документу.

Повернення боргу по розписці: особливості процедури

Якщо борг не вдалося повернути в зазначені терміни, боржник не йде на контакт, треба заручитися підтримкою професійних адвокатів для успішного повернення Ваших коштів. Фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS» допоможуть Вам повернути борги.

  • Перший етап – попередження боржника в письмовій формі з обґрунтуванням всіх претензій кредитора.
  • Другий етап наступає за відсутності примирення сторін. Кошти боржника стягуються через суд. Арештовується майно боржника, зокрема, банківські рахунки. Тобто, все робиться для того, щоб боржник не зміг приховати свої реальні доходи.
  • Кінцева мета наших адвокатів – домогтися стягнення боргу в повному обсязі відповідно до рішення суду.

Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб Ви повернули те, що належить Вам по праву. Досвідчені адвокати «PRIKHODKO & PARTNERS» мають цілий набір практичних алгоритмів дій, які направлені на досягнення поставлених цілей. Чекаємо Вас на консультації!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація