Фото: Заява до ЦВЛК

"Arma potentius aequum - справедливість сильніше зброї".

Тернова Діана Ігорівна
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з військової служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз

Заява до ЦВЛК

Час прочитання: 2 хв.

Кожного дня все більше і більше осіб не погоджуються з висновками ВЛК. Несправедливе рішення ВЛК (військово-лікарської комісії) дійсно може стати проблемою для військовозобов'язаних та військовослужбовців. Це може бути особливо проблематично, якщо процедура обстеження та визначення придатності до військової служби не здійснюються належним чином або некоректно.

На жаль, це пов’язано з такими причинами як:

  • Недостатня увага до медичних документів: Якщо лікарі ВЛК не ознайомлюються з повними медичними документами та довідками, то це може призводити до неправильного рішення щодо придатності до служби.
  • Надмірне навантаження медичних центрів: Якщо територіальні центри комплектування та соціальної підтримки переповнені, це може призвести до прискореного і недостатньо уважного обстеження кандидатів на службу.
  • Тиск на військовослужбовців: Військовослужбовці, які отримали травми або каліцтва та хочуть повернутися до цивільного життя, можуть відчувати тиск та бажання пришвидшити процедуру ВЛК.
  • Недостатня об'єктивність: Деякі лікарі можуть бути необ'єктивними при визначенні придатності до служби, що призводить до несправедливих рішень.

В даній статті обговоримо з Вами питання щодо написання заяви до ЦВЛК.

Загалом, заява на оскарження - це письмовий документ, який використовується для подання скарги на прийняте рішення або висновок певного органу чи комісії для його переогляду. У даному контексті, заява на оскарження стосується рішення військово-лікарської комісії. Метою заяви є звернення до вищого органу з метою перегляду чи зміни прийнятого рішення на підставі аргументів і доказів, які викладаються в самій заяві.

Тож, що робити якщо стан здоров’я незадовільний або погіршується і на підтвердження цього є вся медична документація, але військово-лікарська комісія не враховує даних обставин?

- Таке рішення ВЛК необхідно оскаржувати.

Яким чином можна оскаржити рішення ВЛК?

- В досудовому або судовому порядку. В досудовому порядку необхідно написати заяву до ВЛК вищестоящого органу.

Рапорт на звільнення за станом здоров'я

Що за заява до ЦВЛК і де її взяти?

Заява про оскарження пишеться в довільній формі, проте в ній обов’язково потрібно зазначити причини необхідності перегляду Висновку (Постанови) ВЛК, зазначити з чим саме Ви не погоджуєтесь та додати медичну документацію, яка буде підтвердженням викладених обставин.

 

Найкращим варіантом буде довірити написання заяви військовому юристу, адже маючи відповідні знання і досвід, він проаналізує Вашу ситуацію, допоможе скласти заяву для оскарження рішення ВЛК, визначить правильний орган, куди потрібно її подати, та контролюватиме весь процес, пов'язаний з оскарженням висновку ВЛК та законність прийнятих рішень військово-лікарської комісії.

Юрист, який спеціалізується на військових справах, є експертом у юридичних питаннях, пов'язаних із військовим правом. Він надасть професійну допомогу військовослужбовцям щодо всіх питань, пов'язаних з наданням військових послуг та проходженням військової служби. Відтак, військові юристи «Приходько та партнери» мають достатній досвід та велику кількість позитивних рішень від ЦВЛК та допоможуть Вам у вирішенні Ваших проблем.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з військової служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

4.7

Кількість оцінок:

13

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація