Виплати родинам військових, які перебувають в полоні

"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв про відстрочку

Зв'язатися зараз

Виплати родинам військових, які перебувають в полоні

Час прочитання: 3 хв.

Коли близька людина, виконуючи почесний обов’язок з захисту Батьківщини, потрапляє в полон, це стає великим випробуванням для усієї родини. Однак, крім морального тягаря переживань та організаційних аспектів, пов’язаних з пошуком, є документальні та фінансові моменти. Це стосується тих гарантій, які дає родині держава у випадку потрапляння військовослужбовця в полон.

Виплати родинам військових, які перебувають в полоні - information deskЯка допомога належить родині?

Коли йдеться про матеріальну підтримку родини, то законодавство визначає, що вона отримує щорічну допомогу в розмірі 100 тисяч гривень. Ці кошти належить виплатити рідним за кожен рік, коли військовий перебуває в полоні.

Право на виплату виникає тоді, коли відповідний факт був встановлений уповноваженою Комісією. Це Комісія з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України. Орган діє при Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Виплати родинам військових, які перебувають в полоні - dollar moneyЧи зберігається грошове забезпечення?

Звісно, грошове забезпечення військового та винагорода в розмірі 100 тисяч гривень, якщо вона була призначена, зберігаються за військовослужбовцем. Ці кошти отримує родина, а їх виплата здійснюється з моменту, коли військового захопили в полон. Членам сім’ї потрібно написати відповідну заяву на ім’я командира частини, де військовослужбовець служив до полону. Щодо механізму її подання, то це відбувається через ТЦК за місцем проживання.

 

Виплати родинам військових, які перебувають в полоні - a10a8812

Виплати родинам військових, які перебувають в полоні - seo money connectЯкі ще пільги має родина?

Діти такого військового можуть отримувати безкоштовну освіту в державних та комунальних закладах одразу кількох типів. Йдеться про заклади професійно-технічної, передвищої та вищої освіти. Це стосується, у тому числі, й денної форми навчання. Однак користуватися таким правом можна лише до 23 років.

Виплати родинам військових, які перебувають в полоні - tablet infoЩо робити з кредитами?

Буває так, що особа, яка потрапила до полону, мала заборгованості перед банківськими чи іншими фінансовими установами. У цьому випадку дружина такого військовослужбовця або чоловік військовослужбовиці має право звернутися до відповідних установ, де оформлено кредит, з вимогою про реструктуризацію наявної заборгованості.

Виплати родинам військових, які перебувають в полоні - group protectionЧим ми можемо бути корисними?

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» регулярно має справу з запитами, котрі належать до царини військового права. Тож ми добре знаємо, як діяти у кожній конкретній ситуації, аби подбати про права своїх клієнтів та максимально можливий захист їхніх законних інтересів.

Полон близької людини є випробуванням для всієї сім’ї. У таких ситуаціях часто буває складно зібратися з думками та правильно діяти, аби упорядкувати юридичні та фінансові аспекти. Саме в цих випадках доречним рішенням стає звернення до юристів, які можуть допомогти, тим самим зменшивши стрес та внісши ясність у правових питаннях.

 

Ми надаємо такі види послуг як консультування та юридичний супровід клієнтських запитів (наприклад, при взаємодії з уповноваженими державними органами чи в суді).

Консультація можлива як очно в нашому офісі, так і в режимі онлайн. Тож ви можете звернутися, обравши найбільш комфортний для себе формат. Ми докладемо всіх необхідних професійних зусиль, щоб дійсно якісно вам допомогти.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація