Суд з МФО – як виграти суд з МФО?

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Суд з МФО – як виграти суд з МФО?

Час прочитання: 3 хв.

Попит на послуги мікрофінансування швидко зростає, адже банки часто відмовляють у кредитах через низькі доходи позичальників, невеликий досвід роботи, погану кредитну історію чи відсутність застави. Тому для багатьох людей мікрофінансові організації стають єдиним джерелом отримання коштів. Завдяки цьому мікрофінансування набуває все більшого значення для розвитку малого та середнього бізнесу, а також задоволення фінансових потреб населення.

Що таке МФО?

Мікрофінансові організації - це компанії, які надають невеликі короткострокові кредити населенню, підприємцям та організаціям, котрі з різних причин не можуть отримати кредит у банку. Такі невеликі кредити називають мікропозиками. 

Репутація інколи може нашкодити

Позичальники рідко відкрито говорять про те, що користуються послугами мікрофінансових організацій, оскільки це може зашкодити їх репутації. Багато хто вважає, що зможе вчасно погасити мікрокредит і взяти ситуацію під контроль. Проте на практиці часто трапляється так, що вже після першого дня прострочення платежу справа виходить з-під контролю.

Коли виникає потреба в юридичній допомозі?

У разі втрати контролю над ситуацією не варто зволікати та чекати "кращих часів", а слід негайно звернутися по кваліфіковану юридичну допомогу. Адже ситуація потребує ретельного аналізу правових наслідків прострочення кредиту, визначення оптимальної реакції на пропозиції колекторів, пошуку можливих шляхів розв’язання проблеми.

Коли справа доходить вже до судового розгляду, то без професійної підтримки юриста годі й сподіватися на позитивний результат. Адже під час судового процесу потрібно вміло оперувати нормами законодавства, наводити вагомі аргументи, використовувати всі передбачені законом можливості для захисту інтересів клієнта. 

Важливо! Залучення кваліфікованої правової допомоги є запорукою успішного розв’язання проблем, пов'язаних із неповерненням мікрокредиту в строк.

Як захистити свої права при позові мікрофінансової компанії?

Коли мікрофінансова компанія подає позов до суду за непогашений кредит, не варто панікувати, адже це ще не означає автоматичної програшної справи. Головне - зберегти спокій та звернутися по допомогу до професійного юриста, який має великий досвід ведення судових справ з мікрофінансовими організаціями. 

Кваліфікований адвокат допоможе проаналізувати позов мікрофінансової компанії, підготувати обґрунтовану відповідь на позов та всі необхідні процесуальні документи для захисту ваших інтересів у суді. Головне - вчасно звернутися по юридичну допомогу, адже процесуальні строки є досить стислими.

Професійний захист інтересів у суді проти МФО

Звернення по юридичну допомогу до професійних адвокатів - це ваш шанс виграти судову справу з мікрофінансовою організацією. 

Компанія "Приходько та партнери" має значний досвід успішного представництва інтересів клієнтів у судах по спорах з МФО. Завдяки кваліфікованій правовій підтримці наших юристів є можливість не тільки захистити ваші права, а й домогтися бажаного результату.

Зокрема, вимоги МФО можуть бути визнані судом необґрунтованими, у зв'язку з чим позов буде відхилений повністю. Також заявлена МФО сума може бути істотно зменшена в результаті кваліфікованого оскарження розміру вимог. 

Своєчасне звернення до провідних фахівців дає реальний шанс захистити ваші інтереси та досягти перемоги у суді з МФО. 

Не варто зволікати - правильні юридичні дії вже сьогодні здатні кардинально змінити ситуацію на вашу користь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація