Цінності

Коли мова іде про цінності, для компанії «Приходько та партнери» це не просто гучна фраза чи трендовий меседж для позиціонування. Наші цінності – головне мірило роботи та ставлення до клієнтів. Вони є тим маркером, який показує наш професійний стиль та ставлення до кожного клієнтського запиту. Тому хочемо познайомити Вас з тим, як ми будуємо свою діяльність та на що, крім професіоналізму, опираємося.

Нестандартні рішення як пріоритет

«Ви для мене – вже четверта адвокатська компанія», – не дивно чути для нас. Коли інші пробують працювати навпомацки у складних кейсах чи водять клієнта колами, не знаючи, яке рішення запропонувати, ми діємо інакше. Ми ставимо собі за мету, аби на нашій компанії зупинились пошуки клієнта і він отримав належну юридичну підтримку. Великий досвід, нестандартне мислення та орієнтованість на результат допомагає вирішувати значну частину запитів, які здавалися надскладними.


Кожен клієнт як VIP

Іноді люди думають, що слово «VIP» відлякує чи вказує на якусь зверхність. Та тільки не в роботі компанії «Приходько та партнери». Кожен клієнт для нас – VIP-клієнт. Кожен – особливий та унікальний. Ми не дивимось на статуси та однаково дбайливо працюємо з усіма, хто обирає наші послуги, адже знаємо: до нас приходять ті, хто цінує свій рівень життя, власний час та якість юридичної допомоги.


  Адвокат як ваша «червона кнопка»

У житті трапляються різні ситуації, тож треба мати готовність до них. «Я живу чесно, мені не потрібен адвокат», – позиція, яка часто грала проти багатьох людей, які не мали контактів хорошого юриста у моменти, коли була потрібна термінова допомога. З кожним із нас може трапитися аварія на дорозі, інтрига недобросовісного бізнес-партнера, необґрунтований позов від клієнта, який хоче заробити. Аби Ви могли з мінімальними затратами часу та емоційних сил відстояти себе, варто мати у телефонній книжці контакт хорошого адвоката. Можливо, він і справді залишиться тією «червоною кнопкою», якою Ви не скористаєтеся. Але це додасть неабиякої впевненості.


Постійний розвиток

Ми не тішимо себе ілюзіями про те, що можна досягти певного рівня та статусу в професії, а далі – тільки користуватися плодами напрацювань. Наша команда постійно тримає руку на пульсі законодавчих змін та трендів юридичної сфери. Ми детально аналізуємо кожен свій кейс, беручи з нього максимум для подальшого вдосконалення роботи. Саме тому ми є тими фахівцями, які дійсно здатні забезпечити VIP-послуги.