Залиште заявку на отримання юридичної допомоги від професіоналів

Опишіть ваше завдання

Номер телефону

Результати нашої роботи

Звільнили військовослужбовця з ЗСУ за сімейними обставинами

В адвокатське бюро «Приходько та партнери» за допомогою звернувся військовослужбовець, який мав намір звільнитися від проходження військовї служби в лавах ЗСУ. Провівши з клієнтом консультацію, нашим юристом Лобунько Михайлом були виявлені обставини, які дозволяють клієнту звільнитися з військової служби відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Юрист практики військового права Лобунько М.І. зібрав необхідний пакет документів, склав рапорт на звільнення за сіменими обставинами (інвалідність батьків). Супроводив подачу рапорта до командування військової частини.

Рапорт розглянули в 20-денний строк і надіслали відповідь, що клієнта звільнено з лав ЗСУ.

Оформлення постійного догляду

Суть справи:
До адвоката юридичної компанії «Приходько та партнери» звернувся клієнт який мав намір встановити догляд на непрофесійній основі за своєю бабусею, так як вона за висновком медико-соціальної експертної комісії(МСЕК) потребує постійного стороннього догляду.

Хід справи:

  1. Адвокат юридичної компанії «Приходько та партнери» надав повну консультацію з переліком всіх необхідних документів та форм заяв які потрібні для подачі в органи соціального захисту населення для встановлення догляду та нарахування компенсації за здійснення цього догляду.
  2. Після отримання консультації Клієнт вирішив підписати договір про надання правової допомоги з юридичною компанією «Приходько та партнери» для отримання повного юридичного супроводу в подачі та належному оформленні всіх документів, та отримання довідки про здійснення догляду та виплату компенсації.
  3. Після підписання договору, адвокат почав підготовку пакету документів для подачі в органи соціального населення для належного юридичного оформлення постійного догляду за особою яка цього потребує.
  4. Після подачі відповідних документів, відбулася перевірка комісії від представників соціального захисту населення.
  5. Здійснивши перевірку житлових умов та факту проживання разом, перевіривши всі подані документи, органи соціального захисту населення винесли рішення про призначення компенсації особі яка буде здійснювати догляд(Клієнту) та видали відповідну довідку, яка підтверджує факт здійснення догляду онука над бабусею.

Термін виконання від моменту підписання договору до моменту отримання довідки: 5 календарних тижнів.

Висновок:

На підставі викладеного, Клієнт отримав довідку в якій зазначається, що він перебуває на обліку у відповідному Управлінні соціального захисту населення і одержує компенсацію як фізична особа, яка надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
Адвокат юридичної компанії «Приходько та партнери», допоміг Клієнту без проблем оформити належним чином догляд за своєю бабусею, та пройти шлях оформлення довідки без перешкод та з належним пакетом документів.

Обрання запобіжного заходу (спростування адвокатами ризиків) та обрання більш м'якого запобіжного заходу

До адвокатського бюро «Приходько та партнери» звернувся КЛІЄНТ з питанням щодо, кримінальної справи за фактом ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка) та повідомив, що працівники правоохоронних органів витребують грошові кошти за закриття кримінального провадження.

Так, адвокатами АБ «Приходько та партнери» здійснено ряд дій щодо даного кримінального провадження, подані запити, клопотання тощо. Відразу після отримання відповідей на адвокатські запити, працівники правоохоронних органів здійснили обшук у КЛІЄНТА за адресою проживання та вручили останньому повідомлення про підозру за фактом ч. 4 ст. 185 КК України, а саме крадіжки комп’ютерної техніки на суму 1 217 328,14 грн.
Після цього, було подане клопотання про обрання запобіжного заходу. Не дивлячись на те, що орган досудового розслідування посилався на наявність ризиків, адвокат Кисличенко П.В. в судовому засіданні спростував ВСІ ризики та клопотання було задоволено частково, а саме в обранні запобіжного заходу у вигляді домашнього нічного арешту (з 22:00 до 06:00).

Погашення заборгованості за кредитним договором

Суть справи:
Клієнт звернувся до адвокатського бюро «Приходько та партнери» за допомогою в реструктуризації кредитного зобов’язання. За кредитним договором була наявна заборгованість у сумі 42557,00 грн. Результатом роботи юристів адвокатського бюро стало списання відсотків у сумі 39 557,00 грн. за кредитом та відсутність претензій з боку кредитора.

Етапи:

1) Юристами був поданий належно сформований адвокатський запит до фінансової установи, в якому були вказані всі підстави втрати позичальником платоспроможності в умовах воєнного стану в Україні та описані законні підстави для отримання боржником реструктуризації за кредитним договором
2) Після надсилання адвокатського запиту була додатково проведена усна робота з представниками організації, в якій юрист роз’яснив всі законні права позичальників на часткове погашення боргів під час воєнного стану, описав життєві обставини, які вимагають надання пільгових умов
3) Між сторонами були погоджені умови щодо погашення загальної суми боргу при сплаті клієнтом часткової суми, юристом проконтрольований процес оформлення відповідного документа, який засвідчує домовленості сторін, фінансова установа надала гарантійний лист з печаткою юридичної особи, в якому були вказані всі гарантії закриття кредиту у разі виконання позичальником умов документа
4) позичальник вніс необхідну суму коштів за реквізитами фінансової організації, юристом було передане організації платіжне доручення
5) протягом декількох днів організація надала довідку про відсутність претензій до боржника, підписану електронним підписом юридичної особи
6) юристом була передана відповідна довідка в Українське бюро кредитних історій для вилучення відомостей про кредит з бази бюро. З цього моменту кредитні правовідносини між клієнтом та фінансовою установою були припинені, зобов’язання виконане в повному обсязі.

Допомогли отримати грант «На власну справу» в розмірі 250 000 грн.

Клієнт: Дмитро.
Регіон: Київська область, Київ.
Мета: отримати грант «На власну справу» в розмірі 250 000 грн.
Бізнес: обсмаження кави.

Запит клієнта:

Метою клієнта було закупити більше зеленого кавового зерна, покрити частину розходів на оренду приміщення та маркетинг, а також придбати промислову кавомолку, що дозволило б йому покращити якість своєї продукції та збільшити обсяг виробництва.

Етапи роботи:

Перевірка та заповнення анкети

Після першої зустрічі з клієнтом ми ретельно проаналізували його потреби та переконалися, що він відповідає усім необхідним критеріям для отримання гранту.

Після погодження умов та підписання договору про надання послуг, ми разом з клієнтом заповнили анкету, в якій він описав деталі бізнесу, коротку інформацію про себе, на що саме потрібні грантові кошти і яка сума на кожен пункт та вказав постійні витрати, пов’язані з бізнесом.

Розробка бізнес-плану

З нашого боку, протягом тижня ми розробили бізнес-план, враховуючи основні цілі та плани розвитку клієнта, та враховуючі всі умови грантодавця, та узгодили цей бізнес-план з нашим клієнтом, щоб переконатися, що він відображає його бажання та цілі.

Формування заявки

Далі необхідно було вірно заповнити заявку на порталі “ДІЯ” і наші юристи вірно заповнили всі необхідні документи та форми.

Результат: через 3 тижні ми отримали радісну звістку – заявка нашого клієнта була схвалена, і йому було виділено запрошувану суму гранту!

Ввели в експлуатацію садовий будинок в рамках будівельної амністії

На звернення клієнта стосовно юридичних аспектів отримання правових документів на об’єкт нерухомості (самобуд), а також реєстрації права власності в Реєстрі прав на нерухоме майно, в юридичну компанію “Приходько та партнери” було подано запит на професійну юридичну допомогу з введенням самобуду. Відповідно до наданої консультації, основаної на наявних документах від клієнта, була встановлена можливість ввести садовий будинок в експлуатацію за будівельною амністією. Додатково були надані рекомендації щодо послідовності та термінів виконання необхідних заходів та запропоновано провести введення в експлуатацію будинку нашою компанією “під ключ”.

Хід справи:

1. Юрист юридичної компанії «Приходько та партнери» надав повну консультацію на основі документів які мав Клієнт. За результатом консультацію було визначено, що будинок можна ввести в експлуатацію по будівельній амністії. Додатково юрист надав консультацію щодо етапів та строків виконання робіт.

2. Після отримання консультації Клієнт вирішив підписати договір про надання правової допомоги з юридичною компанією «Приходько та партнери» для отримання повного юридичного супроводу в отриманні правових документів на об’єкт нерухомості.

3. Після підписання договору, юрист почав підготовку пакету документів для подачі в Державну інспекцію архітектури та містобудування України для отримання Декларації про готовність до експлуатації індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

4. Після подачі необхідних документів, орган державного архітектурно-будівельного контролю протягом десяти робочих днів з дня надходження декларації перевірив повноту даних, зазначених у декларації, та вніс інформацію, зазначену у декларації, до реєстру.

5. Після допомогли клієнту зареєструвати права власності на об’єкт нерухомості. Це останній етап для введення в експлуатацію садового будинку.

Термін виконання від моменту підписання договору до моменту отримання правового документу: 13 робочих днів.

Телефонуйте та отримайте консультацію профільного юриста

Отримати консультацію

Відгуки

user

Олег Макаров

Дуже професійна команда. Компетентно допомогли у вирішенні мого питання в найкоротші терміни. Консультування та підхід до клієнтів на найвищому рівні, так що навіть людина дуже далека від юриспруденції зможе все зрозуміти.

Детальніше
user

Єлисей Максимчук

Справа стосувалась звільнення родича с ВСУ. Консультувала Діана Ігорівна. Дуже впевнений і компетентний фахівець. Відповіла на усі запитання. Дуже вічлива та уважна. Наразі ще і список необхідних документів надіслала. Рекомендую!

Детальніше
user

Kristin Oksenenko

Все просто чудово! Дуже швидко допомогли з вирішенням питання. Якісно проконсультували, швидко допомогли. Я задоволена! Консультант Ліза - дуже приємна і кваліфікована дівчина. Рекомендую!

Детальніше
user

Weidong Iu

Я іноземець, я познайомився з Лізою через Інтернет і отримав допомогу Лізи, хочу сказати, що Ліза прекрасний, відмінний адвокат, мені пощастило зустріти такого адвоката, як Ліза, вона працює серйозно, дуже професійно, завжди дуже ретельно для мене розглядає проблему, для мене вирішує проблему, робота дуже ефективна, я вважаю, що кожен, хто знайде Лізу, отримає її дуже професійні послуги! Я впевнений, що кожен, хто знайде Лізу, отримає від неї дуже професійні послуги.

Детальніше
user

Nataliy

Вітаю! Як добре що є така чудова юридична компанія "Приходько та партнери".Окрема подяка та повага Лобунько Михайлові Ігоровечу. За його добре відношення до роботи та до людей! Бажаємо Михайлові та всій юридичній компанії процвітання,зросту та завжди перемагати! Ви молодці!

Детальніше
user

Анастасія Сагайдак

До юридичної компанії «Приходько та Партнери» я звернулася щодо оформлення спадщини, оскільки виникли серйозні проблеми з цим. Ми уклали договір і, як і обіцялося, я отримала належне мені майно. Дякую за те, що зберегли мені час, гроші та нерви.

Детальніше
user

Наталія Білець

Команда – супер. Я звернулася за домопогою в оформленні для себе ФОПу, і я навіть не думала, що це так безболісно і просто. Окреме дякую Перепельченко Анатолію – професіонал своєї справи.

Детальніше
user

Юлія Маковська

Дуже вдячна вам за професіоналізм та працьовитість. Було дуже приємно отримати такий бездоганний сервіс та швидкі результати. Безмежно рада,що довірилась вашій фірмі і вашим професіоналам! Буду користуватися вашими послугами і рекомендувати вас іншим. Так тримати!

Детальніше
user

Vlad Novosadeev

Дуже чудові працівники, обслуговування на європейському рівні. Користувався послугами юриста пані Тетяни, дуже допомогла у вирішенні питання з 122 ч 1КуПАП, завдяки їй я зміг скасувати постанову яка була винесена незаконно. Професіонал коротше кажучи!

Детальніше
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація