Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження?

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження?

Час прочитання: 3 хв.

Свідоцтво про народження – один з основних документів людини. До речі, це стосується його використання не лише в Україні, а й за кордоном. Приміром, свідоцтво про народження може вимагатися для оформлення посвідки на тимчасове чи постійне проживання, котра є однією з ключових юридичних цілей для тих людей, які хочуть впевнено почуватися в іншій країні та користуватися достатньо великим обсягом прав.

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» – це колектив експертів у різних царинах юриспруденції, які допомагають, у тому числі, з правовим супроводом процедури відновлення свідоцтва про народження. Наша робота спрямована на ваш комфорт, тож значну частину послуг можна отримати дистанційно, звільнивши себе від даремної трати часу та сил.

 

Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження? - information deskКуди треба звернутися для відновлення свідоцтва?

Це питання вирішують органи РАЦС за місцем реєстрації чи проживання особи. Напевно, у багатьох людей одразу виникло питання, що робити тим, хто перебуває далеко від цієї установи або взагалі на даний момент проживає за кордоном. Для таких випадків є чудова нагода обрати юриста з нашої команди з метою представництва ваших інтересів. А далі ми зробимо усе необхідне. Вам не доведеться приїздити сюди, нехтуючи своїми робочими справами чи щоденними обов’язками. Це звільнить від тривалого очікування в чергах та зірваних планів, якщо, приміром, була оголошена тривала в часі повітряна тривога, яка на третину робочого дня призупинила роботу ЦНАП.

Для тих клієнтів, які знаходяться за кордоном та не можуть приїхати, ми організовуємо доставку відновленого свідоцтва, послуговуючись роботою надійних кур’єрських служб.

Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження? - urb 9486 1

Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження? - audit test 1Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження?

Для того аби відновити свідоцтво про народження, потрібен наступний перелік документів:

  • Паспорт громадянина України.
  • Довідка про реєстрацію.
  • Фотографія.

Оптимально, якщо ви маєте скан-копію свідоцтва про народження, котре хочете відновлювати.

Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження? - licenseДля кого потрібен апостиль?

Якщо ви потребуєте відновлення свідоцтва про народження, аби використовувати його за кордоном, вам може знадобитися послуга апостилювання.

Апостиль – це спеціальний штамп, котрий має квадратну форму. Кожна з його сторін – 10 сантиметрів. Всередині знаходиться текст, який робить усі документи з апостилем дійсними в державах, приєднаних до Гаазької конвенції. Їх перелік є достатньо широким, і ви можете знайти його у відкритих джерелах або запитати у наших фахівців.

Коли свідоцтво завірене апостилем, воно має юридичну силу за місцем вимоги в іншій країні. А значить – ви можете розраховувати на чинність цього документу, оформлюючи посвідку на проживання чи використовуючи його в цілому ряді інших ситуацій.

 

Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження? - team informationЧому варто звернутися до нас?

Фахівці юридичної компанії «Приходько та партнери» знають легальні та налагоджені алгоритми взаємодії з державними органами. Тож ми робимо усі необхідні дії для відновлення вашого свідоцтва про народження за 1 день.

Звертайтеся – ми застосуємо усі потрібні юридичні знання і навички, аби ефективно вам допомогти. До речі, послуги нашої команди можуть бути для вас корисними і в багатьох інших питаннях правової площини.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація