Що таке грін карта в США?

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Що таке грін карта в США?

Час прочитання: 2 хв.

Грін Карта в США являє собою надзвичайно важливий документ для осіб, які збираються переїхати та жити в США протягом тривалого проміжку часу. Крім того, про Грін Карту мріє і значна кількість осіб, які вже живуть в США (які прилетіли з неімміграційною візою). Перевагою є те, що власники Грін Карти назавжди позбуваються обов’язку отримання візи в Сполучені Штати Америки, адже це документ, що дозволяє постійно проживати в Америці.

Ви можете вилітати до рідних, подорожувати в інші країни і без проблем повернутися в США, також у Вас буде право легально працювати, відкрити свій власний бізнес, отримати освіту тощо. З Грін Картою, у Вас будуть майже всі права, що і у громадянина США, крім права голосу на виборах. Також Ви не зможете працювати на державній службі, бути поліцейським (хоча є й винятки).

 

Так, шанс виграти Грін Карту досить маленький, однак цілком реальний. Цікавим є те, що такі привілеї отримуються шляхом лотереї. Досить незвичний спосіб для отримання юридичних привілеїв. Але лотерея - це абсолютно унікальна можливість.

 Особливістю Грін-карти є те, що вона не має терміну придатності. Більше того, через п'ять років проживання в США можна отримати американське громадянство.

  Тож визначимо основні особливості процесу отримання Грін Карти:

1. Подати анкету можна на веб-сайті:

 Це єдиний офіційний сайт Бюро консульських справ через який здійснюються усі дії. Тому потрібно уважно підходити до перегляду сайту, бо можете натрапити на шахраїв.

2. Надіслати анкету можна з жовтня до середини листопада. Оголошення результатів відбувається в травні. Лотерея відбувається щороку.

3. Що потрібно для подачі?

  • дійсний закордонний паспорт;
  • правильно зроблена фотографія;
  • заповнена анкета.

4. Важливим є те, що участь в лотереї є безкоштовною, тому спробувати може кожен бажаючий, який відповідає вимогам:

  • Ви повинні бути народжені в країнах-учасницях лотереї.
  • учасник повинен мати закінчену середню освіту або мати 2-річний трудовий стаж за своєю спеціальністю.
  • відсутність судимостей.
  • Ви не повинні мати серйозних захворювань.

5. Після відправлення анкети Ви отримаєте підтверджуючий номер. Обов'язково збережіть цей номер, оскільки саме через нього здійснюватиметься уся ідентифікація.

6. В анкеті потрібно писати тільки правду, оскільки всі дані з анкети Ви будете потім підтверджувати під час співбесіди після виграшу. Співбесіда і є завершальним етапом.

Цікавим аспектом є те, що Ви можете скористатися можливістю підвищити свої шанси виграти та отримати бажану Грін Карту. Якщо ви одружені, то чоловік може вписати відомості про дружину свою заявку (і навпаки). І якщо один з вас переможе, то Ви обидва автоматично отримаєте право на візу. Це правило розповсюджується і щодо дітей віком до 21 року.

 

Якщо Ви потребуєте надання юридичних послуг – звертайтеся до спеціалістів юридичної компанії «Приходько та партнери», ми з радістю Вам допоможемо. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація