menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика

Житлові спори

 

Житлові спори – це дуже складні і досить конфліктні правовідносини, пов’язані з вирішенням житлових питань. Житлове право включає в себе багато тонких моментів, не врахувати які – означає програти справу. У цій області необхідна не тільки висока кваліфікація юриста або адвоката, але й багатий досвід ведення справ.

 

 

З найбільш розповсюджених житлових справ, які розглядаються в судах, можна виділити наступні:

 

  • спори про визнання права власності на житло;
  • спори відносно зміни договору оренди житлового приміщення (розділ особистих рахунків);
  • спори про усунення перешкод у користуванні майном;
  • спори щодо розподілу житла;
  • спори щодо виселення, вселення в житлове приміщення та ін.

 

 

Найчастіше юристи з житлових питань стикаються з наступними завданнями:

 

 Зняття з реєстраційного обліку/виселення.

 

У випадку, коли відповідач більше не проживає в квартирі, не сплачує абсолютно ніяких комунальних платежів, а квартира належить позивачу, як приватна власність – в подібних випадках, юристи за допомогою подачі позову безпосередньо до суду забезпечать вам судове рішення щодо зняття колишнього члена сім’ї (іншої особи ) з реєстраційного обліку квартири і виселення без надання іншої житлої площі.

 

 

 Розірвання договорів оренди.

 

Коли відповідач не сплачує орендну плату більше 6-ти місяців поспіль або ж не забезпечує утримання рентоотримувача, як це передбачено у відповідності з усіма умовами договору ренти, житлові юристи допоможуть вам розірвати подібний договір ренти, і, власне, повернути квартиру.

 

 

 

 

 Розірвання договорів купівлі-продажу квартир.

 

У разі недотримання стороною при угоді зобов’язань, прописаних у договорі купівлі-продажу квартири, наприклад, коли покупець не сплатив вартість квартири, а також не прийняв майно, за складеним актом прийому-передачі квартири, рекомендують звернутися за захистом своїх прав до житлового юристу.

 

 

 Примушування до укладення договорів купівлі-продажу квартир.

Так, якщо сторони уклали попередній договір щодо купівлі-продажу квартири, а потім продавець відмовився укладати основний Договір, покупець має повне право звернутися до суду, пред’явивши позов до Продавця щодо спонукання останнього до укладення основного договору купівлі-продажу його нерухомості.

 

 

Якщо Ваше право на житло порушено або порушується третіми особами, якщо Вас хочуть незаконно виселити або вже незаконно виселили, або ж не надали інше жиле приміщення ми зможемо Вам надати допомогу!

Звертайтесь до нас за детальнішою консультацією.

Поділіться в