menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика

Захист у корупційному кримінальному провадженні

 Відповідно до статті 45 Кримінального Кодексу України корупційними злочинами відповідно до цього Кодексу вважаються злочини, передбачені статтями 191, 262, 308, 312, 313, 320, 357, 410, у випадку їх вчинення шляхом зловживання службовим становищем, а також злочини, передбачені статтями 210, 354, 364, 364-1, 365-2, 368-369-2 цього Кодексу.


 За загальним правилом службовими особами є особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальним повноваженням здійснюють функції представників влади чи місцевого самоврядування, а також постійно чи тимчасово обіймають в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, яким особа наділяється повноважним органом державної влади, органом місцевого самоврядування, центральним органом державного управління із спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною службовою особою підприємства, установи, організації, судом або законом.

 Вказані злочини часто мають резонансний характер та виявляються і розслідуються більш компетентними правоохоронними органами.

 Адвокати юридичної компанії «PRIKHODKO&PARTNERS» – це досвідчені кваліфіковані адвокати у кримінальних справах, успішно і багато практикуючі в сфері кримінального права. Керуючий партнер має 10 літній досвід роботи в правоохоронних органах на оперативних, слідчих та прокурорських посадах.

В чому конкретно полягає наша робота:

➤ представництво і захист інтересів клієнта в правоохоронних органах і суді;

➤ допомога в зборі доказів, що вказують на невинність підзахисного, а також матеріалів, що характеризують особу клієнта;

➤ активна участь в слідчих діях;

➤ сприяння в призначенні і проведенні незалежної експертизи;

➤ підготовка процесуальних документів;

➤ оскарження рішень, дій /бездіяльності слідчого, оскарження рішень суду;

➤ інші дії, необхідність в яких виникає в процесі провадження у справі.

Важливо знати

 Вартість послуг диференційована і залежить від характеру і ступеня тяжкості злочину. Найбільш важливим фактором формуванні вартості послуг адвоката є резонансність справ та захист в правоохоронних органах вищого рівня (Служба безпеки України центрального рівня, Генеральна прокуратура або прокуратура обласного рівня, Національне антикорупційне бюро, тощо ).

 Важливо! Якісний захист можливо здійснити, виключно у випадку знання методики розслідування та наявності особистісних контактів з оперативними та слідчими органами. Обираючи адвоката, перш за все потрібно звертати увагу на те, чи працював адвокат раніше в органах прокуратури, поліції та інших правоохоронних органах, держструктурах.

 Для чого це потрібно? Адвокат, який має досвід роботи в зазначених органах особисто знає як вони працюють, а відповідно знає шляхи знаходження виходу з вашої ситуації.

Корисні посилання
Поділіться в