menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

Захист свідка, потерпілого, підозрюваного, обвинуваченого на всіх стадіях кримінального процесу

 Захисником у кримінальному процесі є адвокат, який здійснює захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру.

  Адвокат – це не представник і не юрист.

 Законні представники – це батьки (усиновлювачі), а в разі їх відсутності — опікуни чи піклувальники особи, інші повнолітні близькі родичі чи члени сім’ї, а також представники органів опіки і піклування, установ і організацій, під опікою чи піклуванням яких перебуває неповнолітній, недієздатний чи обмежено дієздатний.

 Юрист (представник) – особа, яка має юридичну освіту (закінчила вуз за спеціальністю «правознавство») та представляє Ваші інтереси на підставі довіреності.

 В кримінальному процесі Ваші інтереси може представляти виключно адвокат або законний представник.

 ➔ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА    ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ! ☎ (093) 007-44-03

 Адвокат користується процесуальними правами особи, яку він захищає, крім окремо встановлених випадків.

 Одночасно брати участь у судовому розгляді можуть не більше п’яти захисників одного обвинуваченого.

 Захисник має право брати участь у проведенні допиту та інших процесуальних діях, що проводяться за участю підозрюваного, обвинуваченого, до́ першого допиту підозрюваного мати з ним конфіденційне побачення без дозволу слідчого, прокурора, суду, а після першого допиту – такі ж побачення без обмеження кількості та тривалості. Такі зустрічі можуть відбуватися під візуальним контролем уповноваженої службової особи, але в умовах, що виключають можливість прослуховування чи підслуховування. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх службові особи зобов’язані виконувати законні вимоги захисника.

Адвокат

 Повноваження захисника на участь у кримінальному провадженні підтверджуються:

  • свідоцтвом про право на заняття адвокатською діяльністю;
  • ордером, договором із захисником або дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги.

  ВАЖЛИВО!

 Кримінальний процес не дозволяє робити помилки. Неправильні свідчення або дії можуть потім призвести до негативних, і що важливо невиправних наслідків.

 Важливо, щоб Ваш адвокат не просто знав закони, а мав досвід роботи та досконало знав методи та психологію діяльності правоохоронних органів.

 Оперативні працівника та слідчі, зазвичай, з метою отримання інформації або спонукання Вас до певних дій, можуть надати вам не повну або спотворену інформацію. Пам’ятайте, що правоохоронні органи працюють на показник, а показник – це максимальна кількість обвинувальних вироків.

 Завдяки досвіду роботи нашої команди в оперативних, слідчих підрозділах та прокуратурі, Ви будете завжди на крок попереду.

= Вартість послуг адвоката по кримінальним справам =

Дивитись вартість послуг:
X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните