menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

Захист бізнесу від тиску з боку правоохоронних органів

ЗАХИСТ БІЗНЕСУ ВІД ТИСКУ З БОКУ ПРАВООХОРОННИХ ТА КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

   Кожен з нас розуміє, що ведення бізнесу в Україні, на 100% легально та у повній відповідності до усіх нормативів, вимог, правил тощо – НЕМОЖЛИВО! Або економічно не вигідно!

   Українські реалії свідчать – не існує сьогодні на 100% законного бізнесу, у кожному випадку є певні порушення, або не доопрацювання (не зареєстровані працівники, зарплата в конверті, невідповідність реєстраційних даних фактичним, неповне оподаткування, відсутність ліцензій, дозволів тощо)

Це дає підстави правоохоронним та контролюючим органам втручатися в процес ведення бізнесу.

   Фактично втручання може Вам і не зашкодити, однак час витрачений на поїздки до державних органів, збір документів на їх вимоги, або навіть виклики на допити, проведення обшуків, вилучення обладнання або товару, як мінімум призведе до економічних втрат.

   Юридична компанія «PRIKHODKO&PARTNERS» позиціонує себе кращою в сфері захисту бізнесу від правоохоронних та контролюючих органів, з урахуванням наступного:

 • керуючий партнер компанії має 10 літній досвід роботи в оперативних, слідчих підрозділах МВС та органах прокуратури;
 • в компанії працюють юристи, з досвідом роботи в слідчих органах ДФС;
 • окрім професійного розуміння тактики та методів роботи правоохоронних та контролюючих органів, ми підтримуємо зв’язки з керівниками цих підрозділів, що гарантує усунення свавілля рядових працівників державних органів;
 • ми завжди перед нашою з Вами співпрацею, через наявні зв’язки, встановлюємо перспективність вирішення Вашої проблеми і гарантуємо кінцевий результат;
 • працюємо чесно та відкрито по відношенню до Клієнтів, з метою налагодження довготривалих партнерських стосунків.

ТИСК З БОКУ ПРАВООХОРОННИХ ТА КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

Що конкретно ми пропонуємо?

 • Попередження та нейтралізація кримінально-правових ризиків, пов’язаних зі структурою бізнесу чи окремих бізнес-процесів, оптимізацією оподаткування.

Наприклад. Починаючи з моменту реєстрації бізнесу, обрання організаційно-правової форми, оформлення працівників, створення філій або представництв і закінчуючи процесами поділу компаній або їх припинення кримінальні ризики можуть виникати, зокрема щодо застосування по відношенню до Вас ст.ст. 205 КК України (Фіктивне підприємництво), 209 КК України (Легалізація доходів), 212 КК України (Ухилення від сплати податків), 358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів), 364,367 КК України (Службова недбалість директора або перевищення службових повноважень директором) тощо. 

 • Безпосередній захист від тиску з боку правоохоронних та контролюючих органів.

Наприклад. У разі, виклику Вас на допит (частіше всього повістку вручають оперативні співробітники) мета допиту Вам буде не зрозуміла. В повістці буду номер кримінального провадження і прізвище особи, яка її підписала. За цими даними ми дізнаємось в оперативному порядку всю інформацію по кримінальній справі, інформацію про усіх осіб хто дав свідчення проти Вас і які свідчення, проводимо юридичний інструктаж Вас та осіб, які в подальшому можуть бути викликані. У разі обшуку та вилучення товарів або техніки, контролюємо дотримання законів правоохоронними органами (частіше всього, допускаються юридичні помилки або неточності зі сторони правоохоронних органів, що дає можливість не виконувати їх вказівки, не допускати проведення обшуку, не віддавати товар або техніку або повернути все, у випадку їх вилучення, в найкоротший термін).

 • Кримінально-правового захисту прав кредиторів від недобросовісних дій боржників, відшкодування шкоди у кримінальному процесі.

   Тут важливо відслідкувати межу між цивільно-правовими відносинами та шахрайством (ст. 190 КК України). Часто буває, що недобросовісний боржник, завчасно позбавляється майна шляхом його переоформлення на підставних осіб, що в подальшому позбавляє можливості в судовому порядку стягнути кошти. Гарантовано посприяємо, щоб відносно такого боржника було внесено відомості до ЄРДР (порушено кримінальну справу). Зачасту, особа яка усвідомлює можливість кримінальної відповідальності, повертає заборговане.

 • Аналіз корупційних ризиків у зв’язку з призначенням, займанням певних посад, здійсненням певних видів діяльності (зокрема, державні закупівлі)

   Керуючий партнер спеціалізується на антикорупційному законодавстві та досконало володіє знаннями ЗУ «Про запобігання корупції», ЗУ «Про Національне антикорупційне бюро України», підзаконні нормативні акти прийняті у відповідності до вказаних законів, та корупційні статті КК України, є заступником голови Антикорупційного комітету ВГО АУП, має досвід розслідування корупційних та службових злочинів. Отримавши консультацію з будь-якого питання у цій сфері, ви самі зрозумієте, що тут ми професіонали.

 • Захист боржників у цивільних та господарських відносинах, до яких неправомірно вживаються заходи кримінально-правового тиску з метою примушування до виконання/відмови від виконання зобов’язань.

Наприклад. Ваша компанія заборгувала кошти і відносно директора заводиться кримінальне провадження вашими контрагентами. Гарантовано допоможемо кримінальне провадження закрити, відносини перевести в рамки цивільно-правового характеру і в подальшому розстрочити або відстрочити на значний термін виплати.

 • Захист бізнесу від незаконних дій або бездіяльності державних органів 

   Правоохоронні та контролюючі органи  звикли до безкарності. Бізнес структури, частіше за все намагаються не псувати відносини. Однак, бувають ситуації, коли посадові особи проявляють надмірну особисту зацікавленість до Вас або негативне ставлення та максимально намагаються створити проблеми. Наша рекомендація, в таких випадках, дати зрозуміти, що у посадової особи проблем може бути більше, а ніж у бізнесмена. Ми посприяємо, щоб по відношенню до чиновника, який зловживає своїм становищем провели службову перевірку на роботі, порушимо кримінальне провадження відносно нього, звернемося до державного органу з позовом про стягнення матеріальної шкоди, передамо інформацію до засобів масмедіа.

ОПЛАТА:

   Погодинна оплата за фактично витрачений час (100$/час роботи адвоката).

   Фіксована ціна за певний комплекс послуг/реалізацію проекту (від 10 000 грн.).

   Фіксована абонентська місячна плата (від 3 000 грн.).

 

X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните