ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ПРОГРАМНИМ РРО?

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ПРОГРАМНИМ РРО?

Час прочитання: 2 хв.

 РРО. Скільки сенсу закладено в цю абревіатуру. Відповідно до Закону № 265/95-ВР від 06.07.1995 року (в редакції від 16.10.2020 року), реєстратор розрахункових операцій РРО це - пристрій або програмно-технічний комплекс, в якому реалізовані фіскальні функції і який призначений для реєстрації розрахункових операцій, зокрема при продажу товарів (наданні послуг).

 Питання РРО є актуальним, оскільки нині триває 3-х етапна реформа даної сфери:

  • 1 серпня 2020 року – запроваджено та дозволено використовувати програмні РРО;
  • 01.01.2021 року – розширення переліку видів діяльності суб’єкта господарювання, за яких обов’язковим є використання РРО: продаж ювелірних виробів, ліків та медичних виробів, надання послуг в сфері охорони здоров'я, реалізація побутових приладів, які підлягають гарантійному ремонту, діяльність готелів, ресторанів, кафе, турагентств, туроператорів тощо.

 01.04.2021 року обов’язкове застосування ФОП, що займаються усіма, без винятку видами діяльності та перебувають на спрощеній системі оподаткування другої, третьої та четвертої груп.

 Для того, щоб почати використовувати програмний РРО, потрібно скачати відповідну програму на свій телефон або інший гаджет за посиланням

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/

 Після встановлення, потрібно підключити телефон до комп’ютера та додати у папку програми файл секретного ключа та сертифікат (КЕП). Далі здійснюється авторизація в програмі та початок роботи.

 Для роботи Вам потрібно ввести пароль до електронного підпису. Почати працювати з РРО можна лише після того як додано товар в довідник. Для цього необхідно здійснити опис товару, що включає: код товару (вручну або шляхом зчитування штрих-коду), найменування, ціна, код УКТЗЕД (для товарів), код ДКПП (для послуг), одиниця виміру, ПДВ (у випадку якщо суб’єкт є платником), акцизний збір (при продажі підакцизних товарів).

 Початок роботи відбувається шляхом натиску на команду «відкрити зміну» та введенням суми коштів розмінної монети (службового внесення). Відпуск товару відбувається або шляхом введення найменування, або шляхом сканування штрих-коду та введенням кількості товару. Далі здійснюється фіскалізація чеку, тобто реєстрація на сервері та присвоєння фіскального номеру. За потребою чи вимогою покупця фіскальний чек можна надіслати за допомогою будь-якого месенджера.

 При завершенні зміни здійснюється виїмка коштів шляхом команди «службова видача», далі здійснюється закриття зміни та створення Z-звіту та чеку.

 Таким чином, можемо простежити що найближчим часом буде докорінно змінена діяльність більшості фізичних осіб-підприємців. Якщо у Вас виникли запитання або потребуєте юридичної допомоги – звертайтеся до юридичної компанії «Приходько та партнери», ми з радістю станемо Вашим юридичним радником та партнером!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація