menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

Виключення з переліку ризикових суб’єктів господарювання

  Критерії ризиковості платника податків встановлено листом від 21.03.18 р № 959 / 99-99-07-18 (далі – Лист № 959). Найбільш часто на практиці платник податків відноситься до складу ризикових на підставі критеріїв, наведених в п. 1.6 Листа № 959.

 У платника ПДВ, який отримав цей статус, виникають проблеми з реєстрацією податкових накладних і розрахунків коригувань – автоматизована система блокує їх реєстрацію. Причому на практиці комісії, як правило, відмовляють таким платникам в розблокуванні податкових накладних і розрахунків коригувань, і тому рішення комісій часто доводиться оскаржувати. Відзначимо, що статус ризикових можуть отримати абсолютно невинні платники податків, наприклад якщо вони зареєстровані як платники ПДВ менш 3 місяців.

 Як знайти вихід в такій ситуації?

  Відповідно до абзацу 13 п. 1.6 Критеріїв ризиковості платника податку, у разі якщо платник податків, внесений до переліку ризикових суб’єктів господарювання, перестав відповідати критеріям ризиковості, що визначені у пункті 1.6 цих критеріїв, платника виключають з переліку ризикових суб’єктів господарювання за рішенням комісій головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС на підставі звернення платника. 

 Адвокати нашої компанії підготують звернення до комісії ДФС та здійснять супровід при вирішенні комісією питання про виключення з переліку ризикових платників. У випадку отримання відмови комісії ДФС – ми оскаржимо її у судовому порядку.

 

X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните