menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

 

Сімейні спори — це конфлікти, які виникають між подружжям в рамках сімейного законодавства і регулюється Сімейним та Цивільним кодексом України.

 

 

 

Ми надаємо такі послуги:

 • Розділ майна;
 • Розірвання шлюбу;
 • Визнання шлюбу недійсним;
 • Визначення місця проживання та порядок спілкування з дитиною;
 • Оспорювання батьківства чи материнства;
 • Стягнення аліментів;
 • Позбавлення батьківських прав;
 • Усиновлення дитини.
 • Встановлення опіки і піклування.

 

Відповідно до Сімейного кодексу України, норми сімейного права регулюють майнові і немайнові відносини осіб, які перебувають у законному шлюбі, встановлюють права і обов’язки подружжя, характеризують родинні зв’язки подружжя та дітей. Спори сімейного характеру можуть виникати як при розлученні, так і незалежно від нього.

 

Додаткові послуги :

 

 • переклад;
 • легалізація;
 • апостолювання документів;
 • отримання візи для укладання шлюбу.

 

Досудове врегулювання сімейного спору.

 

Перш за все, наші фахівці постараються вирішити Вашу проблему шляхом переговорів і знаходження компромісних варіантів. Будь який сімейний спір може бути врегульовано сторонами шляхом досягнення згоди, шляхом укладення угоди (угоди про розподіл майна, угоди про сплату аліментів, угоди про порядок спілкування з дитиною). При неможливості вирішити Вашу сімейну проблему мирним шляхом, сторона має право звернутися в суд, і тільки при грамотному виборі судової стратегії, аналізі ситуації та переконливих аргументах викладених в позовній заяві, якісному правовому представництві інтересів – можна розраховувати на ухвалення судового рішення на Вашу користь.

 

 

Розділ спільно нажитого подружжям майна.

 

Суперечки про поділ спільно нажитого майна вважаються однією з найбільш поширених справ у сфері сімейного права. Закон надає для розділу майна трирічний термін після розірвання шлюбу, однак буває досить проблематично розділити майно з колишньою половиною. Варто визначитися, яке саме майно підлягає розподілу – це нерухоме або рухоме майно, транспорт, частки в бізнесі, банківські вклади, немайнові права, предмети розкоші інша власність.

 

Існує величезна кількість незначних на вигляд, але дуже вагомих в матеріальному відношенні нюансів, які при розділі майна в змозі врахувати тільки юрист, який має досвід у веденні такого виду справ. У разі якщо потрібно розділити нажите в шлюбі майно – юрист по сімейним спорах нашої компанії Вам допоможе! Кваліфіковані юристи зможуть ефективно вирішити всі ваші питання, що стосуються поділу майна.

 

 

Позбавлення батьківських прав.

 

Позбавлення батьківських прав актуально тим, що в разі позбавлення мати, батька батьківських прав при якої мати або батько втрачають всі права по відношенню до дитини. Позбавлення батьківських прав – являє собою максимальну міру відповідальності для батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки перед дитиною! Разом з цим, особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов’язку щодо утримання дитини. Одночасно з позбавленням батьківських прав суд може на вимогу позивача або за власною ініціативою вирішити питання про стягнення аліментів на дитину. Крім цього, діти успадковують майно, що залишилося після їх смерті, а також після смерті родичів по цій лінії в порядку, передбаченому законом.

 

 

Недобросовісний батько, навпаки, втрачає всі майнові та немайнові права, засновані на родинних стосунках з дитиною.

 

Він не може претендувати на:

 • участь у вихованні дитини;
 • отримання матеріальних цінностей;
 • отримання допомог і пільг;
 • вступ у спадщину після смерті дитини, якщо майно не було залишено йому за заповітом;
 • втрачає інші права, засновані на спорідненості з дитиною.

 

 

 

Стягнення аліментів на дитину.

 

Чинним законодавством України передбачено два варіанти виплати аліментів на дитину. Перший варіант здійснюється у відповідності з угодою сторін – батька та мати, тобто аліменти виплачуються на добровільній основі, на підставі домовленостей. Другий варіант, коли стягнення аліментів провадиться в судовому порядку. Кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі. Аліменти присуджуються (і в подальшому стягуються) з дня пред”явлення позову до суду. Якщо колишні чоловік або дружина не сплачують аліменти у шлюбі і не надають матеріальної допомоги (або при розірванні шлюбу чоловік на словах обіцяв надавати допомогу, але не надавав) в судовому порядку можливо встановити, що чоловік не сплачував аліменти в минулому і за певний період стягнути цю суму.

 

При виникненні заборгованості з вини особи, яка зобов’язана сплачувати аліменти за рішенням суду, одержувач аліментів має право на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення.

 

 

 

Одностороння зміна умов шлюбного договору .

 

Вимога про зміну або про розірвання шлюбного договору може бути заявлено одним із подружжя в суд тільки після одержання відмови іншого з подружжя на пропозицію змінити або розірвати шлюбний договір або при неотриманні відповіді у строк, вказаний у пропозиції або встановленому у законі.

 

Подружжя має право відмовитися від шлюбного договору. У такому разі, за вибором подружжя, права та обов’язки, встановлені шлюбним договором, припиняються з моменту його укладення або в день подання нотаріусу заяви про відмову від нього.

 

На вимогу одного з подружжя шлюбний договір може бути розірваний за рішенням суду з підстав, що мають істотне значення, зокрема в разі неможливості його виконання.

 

Шлюбний договір на вимогу одного з подружжя або іншої особи, права та інтереси якої цим договором порушені, може бути визнаний недійсним за рішенням суду з підстав, встановлених Цивільним кодексом України.

 

Існують такі підстави, які дозволяють оскаржити дійсність шлюбного договору в суді:

 

 • якщо шлюбний договір укладено з особою, яка не здатна розуміти значення своїх дій, хоча і є дієздатним. – шлюбний договір може бути визнаний недійсним, якщо чоловік подав позов, і були порушені його права та інтереси;
 • якщо шлюбний договір було укладено в змозі помилки, що має істотне значення;
 • якщо шлюбний договір укладено під впливом обману, насильства або загрози, на вкрай невигідних для себе умовах. Шлюбний договір може бути визнаний недійсним за позовом потерпілого;
 • якщо шлюбний договір укладено з особою, яка є недієздатною;
 • інші підстави встановлені законом. 

 

Шлюбний договір, визнаний судом недійсним, не тягне юридичних наслідків, тобто не породжує права і обов’язки подружжя по такому договору з моменту його укладання, за винятком наслідків, які пов’язані з недійсністю шлюбного договору.

 

 

Якщо у Вас виник сімейний спір, і Вам необхідна юридична допомога , звертайтесь до нас за допомогою. Наші юристи представлять Ваші інтереси у суді , органах опіки і піклування та інших державних органах.

X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните