menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

  Торговельна марка — це знак, який допомагає відрізнити продукт одного підприємства від такого самого продукту іншого підприємства.

  Торговельною маркою може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, які придатні для вирізнення товарів (послуг), що виробляються (надаються) однією особою, від товарів (послуг), що виробляються (надаються) іншими особами. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ
Збір за подачу 1000 грн.
Збір за публікацію 150 грн.
Держмито 85 грн.
Патентний пошук от 1000 грн.
Наш гонорар 2499 грн.
Всього: 4 734 грн.

* Вказана ціна комплексу послуг з реєстрації торгової марки для резидента України (фізичної або юридичної особи) в чорно-білому варіанті позначення в 1 класі з урахуванням всіх державних зборів.

* Дана ціна підлягає коригуванню в разі збільшення кількості класів, подачі на реєстрацію позначення в кольорі, замовлення попереднього пошуку.

* У разі прискорення реєстрації торгової марки вартість послуг розраховується індивідуально в залежності від виду торговельної марки (словесна, образотворча, комбінована) і відповідної кількості класів для товарів і послуг.

X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните