menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика

Представлення інтересів потерпілого, підготовка і подача цивільного позову в кримінальному провадженні, участь в судових засіданнях

 Складання позовної заяви адвокатом

 До складання позовної заяви, адвокат виконує значну і складну допроцесуальну роботу по вивченню матеріалів справи і написанню заяви. Матеріали справи складаються з усних пояснень заінтересованих осіб і поданих ними документів — договорів, посвідчень, постанов, довідок, квитанцій, актів, ордерів, листів службового і особистого характеру, що містять відомості, які мають значення для справи. Згідно з ст. 6 Закону про адвокатуру адвокат має право збирати відомості про факти, які можуть бути використані як докази в цивільних справах.

 Вивчення матеріалів справи дає можливість адвокату:

визначитися у правовій природі позову, його елементах і наявності необхідних підстав для реалізації права на пред’явлення позову;

намітити склад сторін та інших осіб, які візьмуть участь в справі, та інших учасників процесу;

визначити предмет доказування і докази для їх підтвердження, зібрати їх і подати судові з позовною заявою.

 Щодо участі в судових справах:

Ведення адвокатом допиту в суді: підсудного, потерпілих, свідків, експертів, спеціалістів

 ➔ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА    ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ! ☎ (093) 007-44-03

 Одним із складових елементів судової справи захисту є ведення допиту адвокатом в суді підсудного, потерпілих, свідків, експертів, спеціалістів, під час якого намічається правова позиція, з’ясовуються обставини, що сприяють захисту, оцінюються докази, зібрані на підтвердження обвинувачення, аналізуються доводи, які обвинувачений наводить на їх спростування.

 При веденні допиту в суді підсудного, потерпілих, свідків, експертів, спеціалістів, адвокат повинен точно з’ясовувати фактичні обставини справи, досліджені в суді докази, не перекручувати їх та позицію, аргументи сторони обвинувачення, не знущатися над потерпілим, бо «нема гіршого прийому захисту, як несправедливі причіпки і нападки на потерпілих».

 Суд не вправі обмежувати тривалість допиту адвоката певним часом. Суддя або головуючий у судовому засіданні зупиняє адвоката лише в тих випадках, коли він у допиті виходить за межі розглядуваної справи.

 За своєю структурою ведення адвокатом допиту в суді підсудного, потерпілих, свідків, експертів, спеціалістів може складатися з таких частин:

  • вступної;
  • розбору юридичної сторони пред’явленого обвинувачення;
  • характеристики особистості підсудного і при необхідності — потерпілого;
  • аналізу причин злочину та умов, які сприяли його вчиненню;
  • міркувань з приводу виду і міри покарання;
  • цивільного позову;
  • заключної.

= Вартість послуг адвоката по кримінальним справам =

Дивитись вартість послуг:
Поділіться в