menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

  Корпоративні відносини в Україні з кожним роком стрімко розвиваються. Однак низький рівень корпоративної культури учасників таких відносин та недосконалість законодавчої бази призводять до великої кількості корпоративних конфліктів.

 Насамперед на ринку юридичних послуг у сфері корпоративного права не так багато досвідчених юристів і адвокатів, здатних вирішити корпоративний конфлікт таким чином, що кожна сторона вийде з конфлікту в певній мірі переможцем. Перше і найголовніше завдання адвокатів нашої компанії – завершення активної фази конфлікту та переведення його за стіл мирних переговорів. Великий досвід спеціалістів дозволяє закінчити конфлікт який тільки почав назрівати.

  Адвокати з корпоративного права нашої компанії – це фахівці з багаторічним досвідом роботи на ринку юридичних послуг. Наші адвокати мають достатній обсяг знань, умінь і навичок, необхідних для вирішення поставлених Клієнтом завдань в області корпоративного права. Бажання клієнта – вища цінність.

 З метою зменшення ризиків виникнення корпоративних конфліктів, наша команда надає професійні юридичні консультації у сфері володіння корпоративними правами та захисту від недобросовісних посягань на корпоративні права.

 Звернувшись до нас, Клієнт отримує надійних радників, які зможуть захистити у будь-якій категорії корпоративного права, зокрема:

– у визнанні недійсними рішень загальних зборів акціонерів / засновників юридичної особи;

– у виключенні учасника зі складу засновників юридичної особи (захист від виключення зі складу учасників господарського товариства);

– у визнанні недійсними договорів, підписаних з порушенням установчих документів підприємства (перевищення повноважень керівником і т.п.);

– у визнанні недійсними установчих документів підприємства;

– у стягненні належних сум дивідендів;

– у стягненні вартості частки майна спільноти, у зв’язку з виходом (виключенням) учасника з господарського товариства;

– в отриманні учасником господарського товариства інформації про діяльність товариства;

– у визнанні права на частку у статутному капіталі господарського товариства.

Крім цього, комплекс послуг, що надаються нашою компанією у сфері корпоративного права також включає у себе:

– аналіз корпоративних договорів, а також інших господарських договорів (поставки, концесії, оренди, тимчасового зберігання та ін.);

– допомога у створенні власного підприємства, а саме: підбір організаційно-правової форми майбутнього підприємства, вибір оптимальної системи оподаткування, підбір видів діяльності (квед);

– проходження процедури реєстрації новоствореного підприємства. А також реєстрації змін у складі засновників підприємства, місцезнаходження, видів діяльності, змін директора / підписанта та інше.

 Також, наші адвокати з корпоративного права розроблять статут для нового підприємства і внесуть зміни до вже чинного статуту. У суворій відповідності до законодавства складуть інші необхідні установчі документи, забезпечать їхнє нотаріальне засвідчення у зручний для Клієнта час.

 Аналогічно ми проведемо процедуру реєстрації фізичної особи-підприємця у всіх необхідних державних органах.

 Звернувшись до нашої компанії з корпоративних питань, Ви отримаєте високу якість сервісу і професійне виконання поставлених завдань.

З’явилися питання? – Отримайте відповіді по телефону:

+38 (093) 007-44-00

+38 (098) 007-44-00

 

X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните