menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

Приведення статуту у відповідність

   17 червня 2018 року набрав чинності Закон України № 2275-VIII “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

  Цим законом передбачено ряд змін щодо створення і діяльності товариств. В результаті з моменту вступу в силу нововведень норми діючих статутів товариств стають неактуальними.
Протягом року від цієї дати необхідно привести статути ТОВ у відповідність з новим Законом. При цьому, Товариства з обмеженою відповідальністю звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту у зв’язку з приведенням його у відповідність з новим Законом протягом одного року з дня набрання ним чинності. Якщо ж статут не буде приведений у відповідність з цієї дати, то в подальшому необхідно буде платити адміністративний збір (а це близько 600 грн.). Плюс до всього, статут товариства буде нелегітимним. Крім того, в разі якщо, Ви вирішите провести будь-які зміни (зміна директора, адреси, назви і т.д.), Ви отримаєте відмову від державного реєстратора в проведенні таких змін, оскільки статут не відповідає вимогам закону. В такому випадку, Вам необхідно буде спочатку привести статут у відповідність, сплативши при цьому держмито, і тільки потім проводити інші зміни. Таким чином, радимо товариствам привести свої установчі документи у відповідність з новим законом.

  Ми розробимо індивідуальну редакцію Статуту товариства, яка буде повністю відповідати особливостям саме Вашого бізнесу і нового Закону.

Приведемо статут у відповідність за 1 день!

Послуга Ціна
Внесення змін до статуту згідно закону (у вартість входить: консультація, підготовка документів) 1000 грн
Внесення змін до статуту згідно закону у вартість входить: консультація, підготовка документів, перереєстрація в державних органах, нотаріальне завірення документів (протокол, статут), перереєстрація в державних органах)  2000 грн
Внесення інших змін (у вартість входить: консультація, підготовка документів, держмито, перереєстрація у державних органах) 2800 грн
Нотаріальні послуги сплачуються окремо.

 

З’явилися запитання? – Отримайте відповіді за телефоном:

+38-093-007-44-00

+38-098-007-44-00

X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните