menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

 Ми розберемося в істинних причинах при відмові в реєстрації, допоможемо правильно оформити скаргу, прописати пояснення, зібрати повний пакет необхідної первинної документації для позитивного результату, а також надамо супровід в комісіях фіскальної служби, які приймають рішення. У разі неправомірної відмови, ми оскаржимо її в судовому порядку.

 Можливість судового оскарження зупинення реєстрації ПН/РК безпосередньо випливає зі змісту ст. 5 Кодексу України про адміністративне судочинство (далі — КАСУ). Вона передбачає, що кожна особа має право в порядку, установленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси. При цьому вона може просити про їхній захист, зокрема, шляхом визнання дій (бездіяльності) суб’єкта владних повноважень протиправними та про зобов’язання утриматися від учинення певних дій (або, навпаки, учинити їх).

  Так само і пп. 17.1.7 ПКУ передбачає право платника оскаржувати в порядку, установленому цим Кодексом, рішення, дії (бездіяльність) контролюючих органів (посадових осіб).

  Проте, на наш погляд, звернення до суду на цьому етапі є передчасним, і, найімовірніше, не дасть бажаного результату. Саме тому адвокати нашої компанії радять скористатися адміністративним шляхом вирішення проблеми.

 Актуальні послуги з податкової практики

ВИКЛЮЧЕННЯ З ПЕРЕЛІКУ РИЗИКОВИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ

ОСКАРЖЕННЯ ПОДАТКОВОГО ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ (ППР)

РОЗБЛОКУВАННЯ ЛІМІТУ ПДВ

ПЛАНУВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ОПОДАТКУВАННЯ

ЮРИДИЧНИЙ АУТСОРСИНГ

X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните