menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика

Комплексне ведення бухгалтерського обліку


Як це працює?

  • Замовлення послуги on-line
  • Отримання бухгалтерської консультації та аналізу документів
  • Гарантоване своєчасне виконання надання послуг.

Думка експерта:

Професійне бухгалтерське обслуговування компаній – одне з ключових напрямків нашої діяльності. Забезпечуємо фінансову безпеку шляхом побудови повноцінної системи обліку. Законність і ефективність методів, повнота і достовірність звітності. Правила постановки системи обліку залежать від організаційної форми підприємства, податкового режиму, а також інших параметрів. Представники малого бізнесу має право скористатися пільгою і перейти до спрощених механізмів. Порядок звільнення від обов’язку ведення бухгалтерського обліку в Києві не відрізняється від загальноукраїнського. Повністю відмовитися від документування не можна. Нехтувати системою контролю руху коштів і матеріальних цінностей не рекомендують професійні юристи.

Індивідуальний підхід і гнучка цінова політика робить пропозицію особливо актуальним для представників середнього та малого бізнесу. Співпраця будується з урахуванням інтересів клієнта. Пріоритетами у виборі методик ведення бухгалтерії організації є законність і юридична безпека. Замовник отримує гарантії дотримання всіх діючих стандартів, а також гарантії захисту від претензій.

Обслуговування надається як юридичним особам, так і підприємцям.

У роботі з клієнтами спираємося також на вимоги цивільного законодавства, матеріали судової практики, внутрішньовідомчі документи і методичні рекомендації.

Кристина Ворожбітова

 

Умовні ціни:

Комплексне ведення бухгалтерського обліку (місяць) Комплексне ведення бухгалтерського обліку (квартал) Комплексне ведення бухгалтерського обліку (рік)
від 4000 грн. від 10 000 грн. від 60 000 грн.
Ведення книги обліку доходів і витрат Договірна

З’ЯВИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

+38 044 499 00 15

+38 098 007 44 00

Поділіться в