menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика
Сімейна практика

 

  • Відновлення кадрової документації;
  • Оформлення прийому і звільнення працівників, створення наказів;
  • Заповнення трудових книжок
  • Ведення табеля робочого часу і графіка відпусток;
  • Складання штатного розкладу, карток співробітників.


Як це працює?

  • Замовлення послуги
  • Отримання бухгалтерської консультації та аналізу документів
  • Своєчасне формування кадрової документації.

Думка експерта:

Кадрове діловодство – невід’ємна частина трудових правовідносин. Це досить трудомістка і вузькоспеціалізована область, яка вимагає особливих навичок і знань, великий посидючості, точності, досконального вивчення документації.

Ми беремо на себе всі функції, пов’язані з підготовкою і оформленням кадрових документів, кадровим супроводом відповідно до вимог українського законодавства, забезпечивши повне ведення кадрового діловодства компанії-клієнта.

Кадрове діловодство нерідко ведеться із значними порушеннями законодавства. Тому при проведенні планових та позапланових перевірок компанії змушені платити великі штрафи. Належне ведення кадрового діловодства, а в певних випадках і відновлення кадрової документації, необхідно для нормального функціонування організації.

Помилки в кадровій документації призводять до невідповідності між наказами, трудовими договорами, електронною базою, графіками відпусток, особистими картками, відсутності обліку або неправильного обліку відгуляли відпусток – і врешті-решт до неправильного нарахування заробітної плати, некоректного відшкодування витрат на відрядження і т.д. У цьому випадку важливо забезпечити, щоб кадрова документація відповідала чинному законодавству України. Потрібно повну відповідність в нумерації, датах документів, щоб всі документи про відпустки, відрядження, платіжні відомості по виплаті заробітної плати були належним чином оформлені, дотримані вимоги охорони праці, а працівники ознайомлені з ними. В іншому випадку компанії не уникнути претензій і накладення штрафів.

Терміни надання послуги з відновлення кадрової документації залежать від кількості працівників і кількості років, за які необхідно провести відновлення.

Кристина Ворожбітова

 

Умовні ціни:

Відновлення кадрового обліку Ведення кадрового обліку
квартал рік
від 2500 грн від 1800 грн від 6000 грн
X
Хотите перезвоним вам за
2 минуты ?
Перезвоните