menu
Графік роботи

Пн-Пт: 09:30-18:00

Кримінальна практика
Антикорупційні заходи
Судова практика
Правова допомога
Державна реєстрація
Міграційні послуги
Нерухомість та будівництво
Бухгалтерський аутсорсінг
Податкова практика

Адвокат з кримінальних справ Київ

  Юридична компанія «PRIKHODKO&PARTNERS» одна з найкращих в сфері кримінальної практики, з урахуванням наступного:

  • керуючий партнер компанії має 10 річний досвід роботи в оперативних, слідчих підрозділах МВС і органах прокуратури;
  • в компанії працюють юристи з досвідом роботи в слідчих органах ДФС;
  • крім професійного розуміння тактики і методів роботи правоохоронних та контролюючих органів, ми підтримуємо зв’язки з керівниками цих підрозділів, гарантуємо усунення свавілля рядових працівників державних органів;
  • ми завжди перед нашою з Вами співпрацею, через наші зв’язки, встановлюємо перспективність вирішення Вашої проблеми і гарантуємо кінцевий результат;
  • працюємо чесно і відкрито по відношенню до Клієнтів, з метою налагодження довготривалих партнерських відносин.

  Послуги адвоката у кримінальних справах в Києві

  На жаль, кожен день в судах розглядаються справи по кримінальних злочинів різної категорії тяжкості: вбивства, грабежі, посадові злочини, шахрайство. У житті ніхто не застрахований від того, щоб не опинитися в ролі підозрюваного, обвинуваченого в скоєнні протиправних дій або виступати в ролі свідка або потерпілого.

  Адвокат по кримінальним справам в Києві має право вступити на будь-якому етапі процесу, проте, зроблені помилки до вступу в справу, виправити набагато складніше, ніж запобігти їх.

   Своєчасність звернення до адвоката у кримінальних справах – одне з ключових складових, для досягнення позитивного результату у справі.

   Доля людини залежить від компетентності адвоката у кримінальних справах, його досвіду, як в якості адвоката, також велике значення має, чи є у адвоката досвід роботи в правоохоронних органах, так як це дає можливість знати специфіку роботи і методи тиску, якими часто користуються представники правоохоронних органів, щоб домогтися потрібного їм результату.

   Як показує практика, в більшості випадків на обвинуваченого або підозрюваного створюється різного роду тиск і залякування, всіляко порушуючи його права. Якщо вчасно найняти адвоката у кримінальних справах в Києві – можна захиститися від свавілля.

  Допомога адвоката у кримінальних справах в Києві

  Хороший адвокат у кримінальних справах, після підписання договору про захист клієнта, буде супроводжувати підзахисного під час проведення слідчих заходів (допити, очні ставки, зустріч зі свідками), уважно стежити за дотриманням прав клієнта і робити необхідні процесуальні дії для того, щоб:

1) довести невинність людини

2) скоротити термін покарання за скоєний злочин

3) домогтися виправдувального вироку

4) змінити статус учасника кримінальної справи

5) домогтися перекваліфікації статті на більш “м’яку”

6) скасувати або змінити запобіжний захід

7) домогтися умовно-дострокового звільнення

8) оскаржити та скасувати арешт майна

  Адвокат у кримінальних справах Київ повинен бездоганно знати законодавство України, мати ділову хватку, а також, юридичний талант, який допоможе схилити чашу терезів на бік клієнта.

  Крім цього, адвокат з кримінальних справ повинен вміти працювати зі свідками, мати хороший досвід судової практики – тільки хороший фахівець здатний захистити від незаконного, необгрунтованого обвинувачення, обмеження прав і свобод.

  Консультація адвоката у кримінальних справах

  Чим раніше обвинувачений зв’яжеться зі своїм захисником, тим більше шанс на позитивний результат – кримінальна справа допомогу адвоката вимагає обов’язково і негайно.

  Якщо порушено кримінальну справу, то допомога адвоката у кримінальних справах часто необхідна і іншій стороні – свідкам, потерпілому. Під час проходження слідчих заходів, судового процесу, на Вас може проводитися серйозний тиск з боку підсудного, а також осіб, що діють в його інтересах.

  Адвокат у кримінальних справах в Києві ЮК “Приходько і Партнери”, може запобігти подібні правопорушення і підтримати клієнта на всіх етапах судового розгляду.

 Вартість послуг адвоката по кримінальним справам

 

Дивитись вартість послуг:
Поділіться в