• Prikhodko&Partners
 • Услуги
 • Уголовная практика Статья 309 ч.1 УК – Адвокат по делу о незаконном производстве, изготовлении, приобретении, хранении, перевозке или пересылке наркотических средств, психотропных веществ или их аналогов без цели сбыта

Статья 309 ч.1 УК – Адвокат по делу о незаконном производстве, изготовлении, приобретении, хранении, перевозке или пересылке наркотических средств, психотропных веществ или их аналогов без цели сбыта

Як свідчать дані статистики, до найпоширеніших статей чинного Кримінального кодексу України, пов’язаних із незаконним виробництвом та зберіганням наркотичних засобів, належить стаття 309. На сьогодні в Україні заборонений вільний обіг будь-яких наркотичних речовин. Отже, адміністративне та кримінальне законодавство передбачає відповідальність за вчинення подібних дій. Якщо Вас обвинувачують за частиною першою статті 309 ККУ, скористайтесь правовою допомогою наших фахівців – адвокатів Приходько та Партнери.

 

Судова практика за статтею 309 ККУ

Розглянемо практичний аспект – судовий розгляд справ за частиною першою статті 309 ККУ. Розпочнемо з того, що санкція за незаконне придбання/зберігання наркотичних та психотропних речовин без мети збуту передбачає наступне покарання:

 • Адміністративний штраф – від 1000 до 3000 НМДГ.
 • Виправні роботи – до 2-х років.
 • Арешт – до 6-ти місяців.
 • Обмеження волі – до 5-ти років.

Максимальний термін покарання за статтею 309 ККУ – до 8-ми років позбавлення волі.

Кримінальні правопорушення за частиною першою статті 309 ККУ належать до категорії кримінальних проступків. Саме тому кримінальне провадження буде мати певні особливості. Наприклад, досудове розслідування буде здійснювати дізнавач, а не слідчий.
Якщо підозрюваний не заперечує обставини, встановлені дізнанням, то акт обвинувачення може розглядатися без присутності обвинуваченого, потерпілого, свідків, прокурора та інших осіб.

Важливо: Кримінальним кодексом України встановлені деякі випадки, коли за вчинення кримінального проступку особа може бути звільнена від кримінальної відповідальності. Це підтверджується статтею 45 ККУ. Головна умова – вчинення правопорушення за статтею 309 ККУ вперше, щире покаяння, сприяння слідству, повне відшкодування збитків, усунення заподіяної шкоди. В даному випадку адвокати можуть подати до суду клопотання щодо звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності за статтею 309 ККУ.

 

Допомога професійних адвокатів за статтею 309 ККУ

Достатньо часто представники правоохоронних органів безцеремонно та грубо порушують права підозрюваних. Серед незаконних дій, які припускають слідчі: допит без адвоката, незаконний обшук, залякування, тиск, примус до надання свідчень проти себе.

Для захисту власних прав та інтересів варто скористатися послугами професійних адвокатів, які спеціалізуються на справах, пов’язаних з наркотиками та психотропними речовинами.

Досвідчені адвокати Приходько та Партнери швидко зорієнтуються в суті справи та визначать найкращу стратегію захисту. Ми проконсультуємо клієнта щодо правильної поведінки на етапі досудового розслідування. Саме від цього буде залежати кінцевий результат справи.
Варто пам’ятати про те, що адвокат може бути залучений до справи на будь-якому з етапів кримінального провадження, навіть, після отримання особою статусу підозрюваного.
Як свідчить практика, кримінальні провадження за частиною першою статті 309 ККУ, просто зводились нанівець після початку розгляду справи нашими адвокатами.
Серед послуг, які ми пропонуємо:

 • Консультування в режимі 24/7.
 • Терміновий виїзд адвоката на місце затримання.
 • Участь в слідчих діях.
 • Захист інтересів підозрюваного на етапі досудового розслідування.
 • Представництво інтересів підозрюваного в суді.
 • Оскарження рішення суду в апеляційному та касаційному порядку (за потреби).

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 309 ККУ заповніть форму нижче.

Рассчитайте стоимость услуг

1 вопрос

Вам нужна помощь адвоката по статье 309 УКУ?

Да
Нет

2 вопрос

Вас незаконно обвиняют по статье 309 УКУ?

Да
Нет

3 вопрос

Вы ищете квалифицированного адвоката, специализирующегося на делах, связанных с наркотиками и психотропными веществами?

Да
Нет
Насколько статья была полезна? Оцените:

5

Количество оценок:

12

20%
скидка
Если мы не
перезвоним
в течение дня
Консультация
Юридическая компания
Оставьте заявку на юридическую помощь прямо сейчас:
Лучшие юристы
Честная цена
Работаем быстро
Онлайн / офлайн консультация