"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Допомога при відкритті ФОП

Реєстрація та відкриття ФОП

Реєстрація підприємцем або як ще це називають самозайнятою особою набуває більшої популярності.

Перш за все це пов’язано з тим, що законодавство досить спростило процедуру реєстрації. Стати суб’єктом підприємницької діяльності можна навіть за день. Тут головне знати всі нюанси і підводні камені.

Для того, щоб зробити все правильно, потрібно розібратися в тонкощах проведення реєстраційних дій.

Це можна зробити самостійно, витративши кілька днів або навіть тижнів для пошуку необхідної інформації або звернутися в юридичну фірму для отримання розширеної консультації по порядку відкриття ФОП або ж відкриття ФОП під ключ.

Хто може бути підприємцем?

За загальним правилом зареєструватися фізичною особою підприємцем може будь-яка дієздатна особа, тобто досягнувши 18 років можна реєструватися підприємцем. Але є й винятки з цього правила, а саме Цивільний кодекс України дозволяє особі, яка досягла 16 років зареєструватися підприємцем, але за згодою батьків або осіб які їх замінюють.

Обмеження для реєстрації ФОП

Не може зареєструватися як підприємець фізична особа, яка займає державні посади, тобто судді, прокурори, працівники правоохоронних органів та інші, яким заборонено займатися будь-якою іншою оплачуваною роботою при виконанні своїх функцій.

Способи реєстрації ФОП

  • У державного реєстратора. Особа, яка бажає зареєструватися підприємцем має особисто звернутися до державного реєстратора із заявою про реєстрацію ФОП. У заяві необхідно вказати код економічної діяльності (КВЕД), тобто вибрати з класифікатора ту, діяльність якою плануєте займатися.

Після цього державний реєстратор надасть виписку з Єдиного державного реєстру про реєстрацію ФОП. Дана виписка підтвердить проходження реєстрації. Далі необхідно звернутися до податкових органів для вибору системи оподаткування, в банк – для відкриття рахунку.

  • Другий спосіб ще простіше. Зареєструвати ПП можна через додаток “Дія”. Алгоритм майже ідентичний, як і при зверненні до державного реєстратора, але для цього необхідно мати електронний цифровий підпис. В “Дія” при заповненні заяви необхідно вказати КВЕД, а також систему оподаткування. Через 24 години в порталі електронних сервісів буде опублікована виписка, яка буде підтверджувати, що ПП зареєстровано.

Який з перерахованих варіантів Ви б не обрали, слід пам’ятати, що допомога фахівців не завадить. І краще один раз проконсультуватися з юристом ніж пізніше усувати допущені помилки, адже ціна за відкриття ФОП вас приємно здивує.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ваша діяльність підлягає отриманню ліцензії?

Так
Ні

2 питання

Адреса реєстрації Вашого підприємця місто Київ?

Так
Ні

3 питання

Адреса реєстрації Вашого підприємця Київская область?

Так
Ні

4 питання

Ви являєтесь податковим резидентом України?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація