"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Адвокат по пенсійним справам

Пенсійне законодавство України є достатньо складним, аби розбиратися в ньому самотужки у випадку, коли немає відповідних професійних знань. Самостійно читати значну кількість законів та підзаконних нормативно-правових актів – це затратно по часу та силах, а результату може й не бути. В таких темах добре працюють ті фахівці, котрі мають у них освіту та достатній досвід. Тож варто довіряти саме спеціалістам у царині пенсійного права. Такі експерти працюють в адвокатському бюро «Приходько та партнери», адже ця галузь права належить до нашої спеціалізації.

Чому варто користуватися послугами професійних юристів?

Наші спеціалісти фахово та «під ключ» займаються пенсійними справами. До нас звертаються як цивільні пенсіонери, так і колишні військовослужбовці. Це стосується ЗСУ, СБУ, ДСНС, ДПСУ, НГУ, міліції та інших структур. А також ми регулярно працюємо в темі пенсій державних службовців, вчителів, та медиків. Це найбільш запитувані категорії послуг, тож у кожній з них ми накопичили величезний досвід за час своєї роботи.

 

Як з нами зв’язатися?

Якщо ви залишаєте на нашому сайті свою заявку, юрист перетелефонує у найближчий час. Консультуючи по вашій справі, ми пропонуємо оптимальні шляхи для її вирішення. Для пенсіонерів з Києва й області ми можемо призначити зустріч у нашому комфортному офісі в центрі столиці. А щодо пенсіонерів з інших регіонів, то можна в зручному режимі взаємодіяти онлайн. З обміном документами, необхідними для співпраці, теж немає проблем, оскільки їх можна швидко доставити через «Укрпошту» чи «Нову пошту».

З якими запитами звертаються цивільні пенсіонери?

Як свідчить практика взаємодії українських пенсіонерів з Пенсійним фондом, ця установа часто не забезпечує механізмів реалізації їхніх прав у практичній площині, а, навпаки, посягає на ці права. Наприклад, чиновники ПФ можуть відмовитися перераховувати пенсію державному службовцеві, враховуючи в ній доплати за вислугу років, премії, а також – інші види доплат. І в такому випадку людина недоотримує значну частину коштів.

Якщо на це явище дивитися в довготривалому часовому контексті, то може назбиратися достатньо відчутна сума. І це лише один з прикладів. Якщо ж говорити про тенденції, то клієнти звертаються з такими запитами щодо цивільної пенсії:

 • Припинення виплати пенсії у зв’язку з виїздом за кордон. Це є незаконним, адже людина, котра все життя працювала та сплачувала податки, має право на відповідне пенсійне забезпечення.
 • Перехід з одного виду пенсії на інший. Тут важливим є те, що пенсіонер сам може обирати різновид пенсії, коли має право на декілька варіантів. А на практиці йому можуть відмовляти. Яскравим прикладом можуть бути проблеми під час переходу з пенсії за віком на пенсію державного службовця.
 • Призначення пенсії на пільгових умовах за Списком № 1 та Списком № 2. Не завжди представники ПФ враховують важливі фактори в цих питаннях.
 • Підтвердження страхового (трудового) стажу трудовою книжкою. Іноді чиновники Пенсійного фонду мають безпідставні зауваження до чіткості записів у трудовій книжці. А буває, коли проблема зумовлена різним написанням прізвища та імені в паспорті в трудовій книжці.

Отож, ви можете в усіх таких ситуаціях звернутися до нас та отримати професійну підтримку.

З якими запитами звертаються колишні військові та міліціонери?

Серед таких поширених приводів для звернень є питання:

 • перерахунку пенсії на підставі оновленої довідки, виданої станом на 2019 рік;
 • перерахунку пенсії в належному відсотковому співвідношенні з урахуванням фактору вислуги років;
 • зняття неправомірного обмеження, яке намагаються встановити на максимальний розмір пенсії;
 • призначення військової пенсії на пільгових умовах;
 • повернення доплати 2000 гривень;
 • перерахунку пенсії, на якому має відобразитися врахування індексації за 2022 та 2023 роки (зняття обмеження максимального розміру теж належить до цієї теми);
 • призначення пенсії по втраті годувальника, котрим був загиблий, померлий чи зниклий безвісти військовослужбовець.

 

Які питання є актуальними для державних службовців, педагогів та медиків?

Коли до юристів звертаються ці категорії пенсіонерів, поширеним темами для запитів є перерахунок пенсії держслужбовців у відповідності відповідно до норм Закону № 3723. Тут йдеться про врахування оновлених довідок. Також не менш актуальним є запити щодо виплати 10 окладів, на які, при дотриманні певних законодавчих вимог, можуть під час виходу на пенсію розраховувати вчителі та медики.

Коли ви звертаєтеся до фахівців адвокатського бюро «Приходько та партнери», то з усіх перелічених питань отримуєте дійсно фахову допомогу. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист по пенсійним справам з Вами зв’яжеться.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас питання по цивільній пенсії?

Так
Ні

2 питання

У Вас питання по пенсії військового або правоохоронних структур?

Так
Ні

3 питання

У Вас питання по пенсії державного службовця?

Так
Ні
Колганов Іван Володимирович
Керівник практики військового права
E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація