Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Податковий юрист

E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Податковий юрист в Києві

Процес реформування податкового законодавства в Україні затягнувся на роки. А тим часом багато українських підприємців не встигають устежити за всіма нововведеннями і потрапляють під санкції податкових органів.

Свою допомогу у вирішенні і попередженні проблем з оподаткуванням пропонує досвідчений податковий юрист ЮК «Приходько і Партнери».

Розвиваючи бізнес, думайте про стратегії просування на ринок, а врегулювання правових питань передоверьте фахівця.Андрій Приходько

Чим корисна консультація податкового юриста?

Навіть при наявності власного юриста або юридичного відділу в компанії, іноді вкрай важливий «погляд з боку». Консультація юриста по податках – це спосіб дізнатися про варіанти вирішення конкретної проблеми або провести незалежну перевірку документів, угод, контрагентів на предмет відповідності податковому законодавству.

До відома! Tax Due Diligence (податковий аудит) в ТОПі популярності серед юридичних послуг для бізнесу, особливо напередодні таких серйозних етапів у розвитку компаній, як реорганізація або залучення інвестицій. Юристи по податках ЮК «Приходько і Партнери» надають дану послугу.

Консалтингові послуги в сфері оподаткування надаються, як в разовому порядку, так і на підставі договору абонентського обслуговування. Якщо компанію супроводжує наш податковий юрист, консультація чи інша послуга може бути отримана в будь-який час без зволікання.

Які питання допомагає вирішити юрист з податкових справ?

Одне з ключових напрямків діяльності, яку здійснює податковий юрист в Києві, – це кроки щодо запобігання залучення компанії в податкові спори:

  • податкове та корпоративне структурування бізнесу, планування оподаткування і зниження податкового навантаження строго у відповідність до вимог законодавства;
  • виявлення та усунення «слабких місць» в системі оподаткування компанії, щоб уникнути зацікавленості податкових служб;
  • надання усних та письмових висновків на підставі документів з оподаткування;
  • допомога в отриманні індивідуальних податкових консультацій в ДПС з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства (оскільки така консультація є акт індивідуальної дії, юрист з податкових спорів може при необхідності оскаржити її в суді);
  • виявлення потенційного відповідності платника податку критеріям ризиковості згідно з постановою КабМіну від 11.12.2019 р №1165.

Які послуги з представництва інтересів клієнта надає юрист з податкових справ?

Крім консультативної підтримки для вирішення ряду завдань потрібно, щоб юрист по податках був присутній особисто, проводив переговори з представниками ДПС і представляв інтереси клієнта під час розгляду скарг.

Якщо це необхідно, то юридичні послуги по податках передбачають:

виїзд юриста на перевірку для представництва інтересів свого клієнта, контролю повноважень перевіряючих, присутності під час комунікації перевіряючих з співробітниками;

взаємодія з представниками ДПС в ході адміністративного оскарження дій/рішень податкових органів (наш юрист по податках в місті Київ ознайомлюється з матеріалами адміністративного оскарження, дає пояснення на засіданні з розгляду скарги);

супровід судового оскарження дій/рішень податкових органів, при необхідності – подача апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції.

До відома! Податкові юристи ЮК «Приходько і Партнери» напрацювали досвід ефективного вирішення найрізноманітніших завдань. Ми стабільно досягаємо запланованого результату, будь то проблема трансфертного ціноутворення та недотримання принципу «витягнутої руки» або оскарження відмови у відшкодуванні ПДВ, блокування НН/РК або накладення штрафу відповідно до ППР.

ЮК «Приходько і Партнери» надає послуги податкового юриста в зручній формі і на найвищому рівні!

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є штатний чи свій юрист?

Так
Ні

2 питання

У Вас є бухгалтер у штаті чи на аутсорсингу?

Так
Ні

3 питання

Обіг Вашого підприємства більше 1 млн грн на місяць?

Так
Ні

4 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу