«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по ст. 200 ККУ – Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима

В наш час, в період активного розвитку новітніх технологій, дуже поширеними стали злочини, пов’язані з незаконними діями з документами, платіжними картками, електронними грошима. Вказані злочини детально описані в статі 200 Кримінального кодексу України. В цій статті наші фахівці – юристи Приходько та Партнери детально розкажуть про відповідальність за статтею 200 ККУ.

 

Відповідальність, передбачена статтею 200 ККУ

Відповідно до чинного українського законодавства, протиправними діями за статтею 200 ККУ являються:

  • Підробка платіжних карт, електронних грошей, будь-яких документів, які використовуються для переказу коштів.
  • Протиправні дії з платіжними картками та документами: їх перевезення, придбання, зберігання, пересилання для подальшого їх збуту чи використання.
  • Незаконне використання електронних грошей та їх аналогів.
  • Випуск електронних грошей без відповідної законодавчої бази.

За вказані вище неправомірні дії передбачено покарання у вигляді грошового штрафу: від 3000 до 5000 НМДГ.

Певні зміни були внесені до цієї статті з початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

Особливу увагу варто приділити кримінальній складовій. Це стосується вказаних вище дій, які були вчинені за попередньою змовою, повторно або групою осіб. Покарання в даному випадку – позбавлення волі строком від 2-х до 6-ти років. Окрім цього, заборонено обіймати певні посади чи займатись професійною діяльністю строком до 3-х років.

Якщо протиправні дії були вчинені організованою групою, покарання – позбавлення волі строком від 5-ти до 8-ми років зі вказаними вище додатковими обмеженнями.

Таким чином, об’єктом злочину являється виготовлення/використання/обіг документів на переказ, платіжних карток або інших засобів доступу. Предмет злочину – платіжні картки, документи на переказ грошей, різноманітні засоби доступу до рахунків банків.

 

Допомога професійних адвокатів за статтею 200 ККУ

На сьогодні кримінальні правопорушення, пов’язані з використанням сучасних технологій, часто заводять представників правоохоронних органів в глухий кут. Звичайно, слава про українських фахівців в сфері IT виходить далеко за межі нашої держави. Однак, їх матеріально-технічне забезпечення бажає кращого.

У випадку, якщо вас або ваших близьких обвинувачують за статтею 200 ККУ, у відчай впадати не варто. Адвокати Приходько та Партнери зможуть захистити ваші інтереси.

Прокурору буде достатньо складно довести  винуватість підозрюваного за цією статтею. Окрім цього, дуже часто зустрічаються процесуальні порушення слідчих на різних етапах: від підготовки доказової бази до оформлення матеріалів справи.

Наші адвокати допоможуть сформувати правильну лінію захисту, яку варто буде дотримуватися для досягнення бажаного результату. Ми маємо всі необхідні знання в сфері сучасної юриспруденції, а також в області новітніх технологій та кіберзлочинів. Наші адвокати обов’язково виявлять слабкі місця в пред’явлених обвинуваченнях. Надалі це приведе до бажаного результату: закриття справи чи повного виправдання обвинуваченого.

Серед переваг співробітництва з нашим юридичним бюро:

  • Оперативність та прозорість.
  • Компетентність.
  • 100% конфіденційність.

Ми надаємо весь спектр послуг, які пов’язані з незаконними діями з документами, переказами, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 200 Кримінального кодексу України заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить професійний юридичний захист?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна консультація адвоката у справі про незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте адвоката для захисту Ваших інтересів по статті 200 ККУ?

Так
Ні
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація