"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРАТОРІВ, СУБ’ЄКТІВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Перепельченко Анатолій Олександрович
Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Порушення, зловживання та спори в сфері державної реєстрації на сьогоднішній день для України зовсім не рідкість. Це стосується як державної реєстрації нерухомості (права власності, обтяження тощо), так і реєстрації підприємств (юридичних осіб та ФОПів). Причин для виникнення спірних ситуацій досить багато:

  • підробка документів,
  • рейдерські захоплення,
  • зловживання з боку державного реєстратора,
  • махінації з державним реєстром, бездіяльність реєстратора,
  • необґрунтована відмова від вчинення реєстраційних дій тощо.

Шахрайські дії, як правило, вчиняють за допомогою так званих «чорних реєстраторів» або «чорних нотаріусів». Одним із шляхів захисту своїх прав для громадян та підприємців в подібних випадках є оскарження дій державного реєстратора. І тут можна виокремити два шляхи для подачі скарги. Перша – це Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції України. Альтернатива цьому – звернення до суду.

Загалом, оскарження рішень державного реєстратора, або будь-якого іншого суб’єкта реєстрації, на сьогоднішній день дуже поширена практика. Це пов’язано, в першу чергу, з децентралізацією сфери реєстрації прав на нерухомість, а також появою нових суб’єктів, які по-різному, і не завжди на користь заявника, інтерпретують ту чи іншу норму законодавства.

Якщо Ви постраждали від дій «чорних» реєстраторів (нотаріусів), рейдери захопили Ваше майно, Ви раптом дізнались, що начебто комусь «продали» свою квартиру, хоча ніяких документів не підписували та взагалі не маєте наміру продавати своє майно, у Вас виник корпоративний конфлікт і опоненти заблокували роботу підприємства, Ви маєте можливість оскаржити незаконне рішення реєстратора, що зареєстрував зміну власника майна або бізнесу, шляхом подання скарги у комісію з розгляду скарг у сфері державної реєстрації або до суду.

Великий досвід роботи в сфері реєстрації бізнесу та оформлення прав на нерухомість, а також ґрунтовні знання наших юристів та адвокатів в даній сфері правовідносин, дає максимальний ефект при наданні даної послуги нашим клієнтам.

Якщо Ваші законні права порушено діями недобросовісного реєстратора – адвокати нашої компанії кваліфіковано проконсультують, підготують скаргу до Міністерства юстиції України або позов до суду та будуть якісно супроводжувати Вас до отримання позитивного рішення Комісії або рішення суду та його реалізації.

Вартість супроводу процесу оскарження рішень у сфері реєстрації прав на нерухомість та бізнесу залежить від ряду факторів, що впливають на зміст та об’єм досліджуваної інформації. Попередню консультацію Ви можете дізнатись зателефонувавши нам.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу