«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАТИ ПОСТІЙНИЙ ВИД НА ПРОЖИВАННЯ В ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

ПОСТІЙНИЙ ВИД НА ПРОЖИВАННЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Ви хочете оселитися у Великобританії?

Завдяки чудовій системі охороні здоров’я, освіті світового рівня, а також багатій історії та культурі, це чудова країна для постійного проживання в ній. Велика Британія дуже мультикультурна. Близько 14% населення Великої Британії народилося за кордоном за даними Міграційної обсерваторії Оксфордського університету. Крім того, у Лондоні проживає близько 35% іммігрантів.

Як оформити ПМЖ

Постійний вид на проживання у Великобританії також відомий як Indefinite Leave To Remain (ILR). Завдяки ньому ви можете постійно жити та працювати у Великобританії. Ви також можете подати заявку на британське громадянство через 12 місяців.

Існують різні підстави для подання заявки на постійне проживання у Великобританії залежно від вашої ситуації. Наприклад, ви можете подати заявку на ILR, якщо:

  • Ви прожили у Великобританії 5 років або більше

Якщо ви прожили у Великобританії 5 або більше років, ви повинні мати можливість подати заяву на постійне проживання у Великобританії. Проте є винятки. Наприклад, ви не зможете подати заявку на ILR, якщо ви проживали у Великій Британії за робочою візою рівня 2 у галузі ІКТ, яка надається людям, які перейшли до британської філії компанії з-за кордону для роботи над певним проектом.

  • Ви є членом сім’ї громадянина Великобританії або постійного резидента

Якщо ви є чоловіком/дружиною, батьком або утриманцем громадянина Великобританії чи постійного жителя, ви також можете мати право на ILR. Залежно від типу візи, за якою ви живете у Великобританії, ви можете подати заявку на постійне проживання через 2 роки.

  • У вас є робоча віза

Ви можете подати заявку на ILR, якщо у вас була робоча віза рівня 2 (загальна) протягом п’яти років. Ваш роботодавець повинен вас спонсорувати. Вам також, імовірно, доведеться довести, що ви заробляєте щонайменше 25 600 фунтів стерлінгів на рік, якщо ви не працюєте в сфері охорони здоров’я або в професії, яка є дефіцитною у Великобританії.

Вимоги до англійської мови

Щоб подати заявку на ILR, вам, можливо, доведеться продемонструвати, що ваші знання англійської мови не нижче рівня B1. Для заявників, які не розмовляють англійською як рідною мовою, тест на знання англійської мови є обов’язковим, щоб підтвердити вільне володіння та розуміння мови, оскільки це офіційна мова спілкування в усіх сферах британського життя. Освітня кваліфікація визнаного закладу Великобританії вважається такою, що відповідає стандартам цієї вимоги.

Щоб перевірити, чи маєте ви право на отримання ILR іншим способом, зверніться до фахівців юридичної компанії «Приходько та партнери» та отримайте роз’яснення щодо всіх можливих для вас варіантів отримання ПМЖ у Великобританії.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте у Великобританії?

Так
Ні

3 питання

У вас є підстави отримання постійного виду на проживання у Великобританії?

Так
Ні

4 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація