"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Вид на проживання в Угорщині

Мазур Єлизавета Сергіївна - yelyzaveta mazur scaled

Вид на проживання в Угорщині

Автор

Мазур Єлизавета Сергіївна

Коли людина емігрує до Угорщини, отримуючи там посвідку на проживання, перед нею відкривається чимало нових перспектив. Перш за все, це можливість обирати для проживання, роботи та подорожей будь-яку країну, котра знаходиться у шенгенській зоні. Угорщину в якості місця проживання обирають ті, хто робить акцент на тихе, затишне та комфортне життя. Ця країна вважається однаково привабливою для студентів, пенсіонерів, сімейних пар та людей, орієнтованих на продуктивне кар’єрне життя чи бізнес. Якщо говорити про еміграцію в Угорщину, то ця процедура є непростою, одначе вона реальна для тих, хто:

  • ставить собі цю конкретну мету;
  • заручається якісним юридичним супроводом.

Обираємо вид еміграції: вид на проживання в Угорщині

Для того, щоб переїзд до Угорщини виправдав ваші надії, потрібно для початку правильно обрати саме той тип еміграції, який вам підходить. Це може бути бізнес- або робоча еміграція, якщо вашою ключовою ціллю є заробіток коштів на найманій роботі або розвиток власної справи. Є еміграція з метою навчання в Угорщині.

Тамтешні університети мають хороший імідж та дають можливість отримати якісну освіту. Окрім того, існує програма інвестицій в економіку цієї держави, програми для пенсіонерів та програми, спрямовані на возз’єднання сім’ї. Одним словом, форматів еміграції достатньо.

Окрім того, визначення оптимального для себе виду еміграції важливе з точки зору підготовки до неї в юридичному контексті, адже кожен варіант передбачає різний пакет документів. Коли він зібраний та поданий, людина може отримати довгострокову візу та тимчасову посвідку на проживання. Зазвичай посвідка видається на термін від 1 до 2 років, а потім може бути продовжена ще на строк до 2 років.

Коли іноземець на законних підставах прожив 3 роки в Угорщині, він може претендувати на дозвіл на постійне проживання. Це дуже суттєво в контексті подальшого збільшення обсягу власних прав та комфортної взаємодії з державою. Люди, які мають дозвіл на постійне проживання в Угорщині, володіють майже тими самими правами, що й громадяни держави, окрім участі у виборчому процесі.

Дехто вирішує згодом отримати угорське громадянство. За загальним правилом, існує ценз осілості 8 років, однак цей термін для деяких категорій може бути меншим.

Особливості ПМП в Угорщині для різних категорій

Законодавство Угорщини є максимально деталізованим у регламентації кожного з видів еміграції. Тож якщо Ви хочете дізнатися про це більш детально, фахівці компанії «Приходько та партнери» допоможуть у наступних напрямках:

  • ми детально проконсультуємо та розповімо про потенційно оптимальні умови отримання посвідки на проживання саме для вас;
  • забезпечимо якісний правовий супровід у зборі необхідних документів та Вашій взаємодії з компетентними органами – як в Україні, так і в Угорщині;
  • зорієнтуємо в ключових юридичних аспектах, пов’язаних з адаптацією на місці.

Таким чином, наша допомога суттєво збільшить шанси отримання посвідки на проживання в Угорщині, а також полегшить ваше подальше вибудовування конструктивних взаємин з цією державою в політико-правовому сенсі.

Ось кілька актуальних аспектів, пов’язаних з еміграцією до Угорщини:

 

Якщо Ви обираєте варіант бізнес еміграції, то в цій країні досить можна легко відкрити підприємство, яке буде певним аналогом ТОВ. Приємною новиною є те, що сума статутного капіталу – достатньо лояльна. Це 2000 євро. Ба більше, такі гроші може вкласти у статутний капітал не один засновник, а декілька. Ключове – аби внесок був не меншим, аніж 400 євро. До речі, коли підприємець отримає посвідку на проживання, це право також набувають члени його сім’ї. Але також важливо пам’ятати про те, що підприємство має бути життєздатним. Тобто – юридична особа, створення якої є підставою для еміграції, має бути діючою та прибутковою. Її прибуток повинен сягати не менш ніж 2400 доларів на місяць.

 

Еміграція у зв’язку з працевлаштуванням є реальною, але дещо складнішою. Справа в тому, що на роботодавця покладено обов’язок зібрати достатньо велику кількість довідок. А ще, аби влаштуватися на гарну високооплачувану роботу, потрібно знати угорську мову. Як свідчать відгуки багатьох українців, котрі виїхали до Угорщини у зв’язку з війною, це не так вже й просто.

 

Еміграція для пенсіонерів можлива за різними підставами. Це або медичні показання та купівля власної нерухомості чи підтвердження доходу, або возз’єднання сім’ї при переїзді до дорослих дітей.

 

 

Еміграція у зв’язку з навчанням є достатньо простою, а навчання – недорогим, порівняно з багатьма іншими європейськими країнами (від 3 тисяч євро на рік).

Підсумовуючи, варто зазначити, що є достатньо варіантів та можливостей для отримання посвідки на проживання в Угорщині. Наші фахівці допоможуть в юридичному супроводі цих питань.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви громадянин України?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз знаходитесь на території України?

Так
Ні

3 питання

Чи є у Вас якісь документи в країнах ЄС?

Так
Ні

4 питання

Чи є у Вас дійсний закордонний паспорт?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація