«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ В УГОРЩИНІ

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ В УГОРЩИНІ

У загальноєвропейському порівнянні Угорщина запровадила одну із найнижчих податкових ставок на доходи від криптовалюти у 2021 році. Єдина податкова ставка у розмірі 15% застосовується до доходів із будь-якого джерела криптовалюти, отриманих приватними особами, які проживають в Угорщині.

Нове правило застосовується у випадках торгівлі та майнінгу будь-яких типів криптовалют, і немає встановленого максимального порогу, для якого може застосовуватися фіксований податок. Проте фізична особа має бути резидентом Угорщини з погляду оподаткування, аби декларувати податок із низькою податковою ставкою. Нове правило застосовується до доходів, отриманих з 2022 року, проте його також можна використовувати для доходів, отриманих раніше 2022 року, у зв’язку з метою уряду виділити доходи від криптоджерел.

Точка оподаткування починається з моменту конвертації криптовалюти у валюту FIAT. Заміна крипто на крипто не оподатковується.

Податкова ставка, що застосовується, становить всього 15%, і крім низької ставки податку на доходи фізичних осіб від криптовалют, немає жодних соціальних внесків або додаткових внесків. Більше того, немає потреби створювати ІП для декларування криптодоходу за новими правилами.

Як згадувалося вище, нова фіксована податкова ставка є дуже сприятливою в ЄС, що може спонукати багатьох європейських громадян стати резидентами Угорщини. Це має бути перевірено з кількох аспектів, а також чи може іноземна фізична особа бути ідентифікована як резидент Угорщини. Як тільки умов дотримано, і людина вважається податковим резидентом Угорщини, 15% фіксований податок може застосовуватися до всіх доходів від криптовалюту.

Юрист з криптовалют в Угорщині

 • Допомога юриста з питань крипти в Угорщині
 • Легальне використання криптовалюти
 • Легалізації доходів отриманих від операцій з криптою та інвестицій в криптовалюти
 • Майнінг Bitcoin і Ethereum
 • Консультування щодо проведення IEO
 • Оподаткування виведення активів у фіатні гроші
 • Юридичний супровід ICO та IEO проектів
 • Структурування блокчейн-компаній
 • Допомога криптоінвесторам
 • Допомога юриста з питань інвестицій у криптовалюти
 • Оформлення ICO/IEO/DeFi та Mining`у

Ми здійснюємо повний юридичний супровід операцій з криптовалютами, проведення ICO /IEO, оформлення DeFi та організації майнінгу криптовалют, саме тому Ви потрабили на дану сторінку коли вводили в пошукову систему «допомога юриста криптовалюти», «юристкриптовалюта», «біткоїн консультація юриста», «допомога з криптовалют», «bitcoin консультації», «порада юриста щодо криптовалют», «блокчейн договір», «ефіріум контракт»,«юридичні консультації про криптовалюти і податки»

Допомога юриста в Угорщині – Біткоін і криптовалюта.

Тож, допомога юристів з питань криптовалют, їх майнінгу, оформлення IEO, DeFi та інших криптопроектів – це комплекс заходів спрямованих на оформлення таких взяємовідносин у повній відповідності до чинного законодавства Угорщини та ЄС.

Найбільш розповсюдженими питанням и до наших юристів є:

Оплата послуг, робіт, нерухомості та інших активів в Угорщині Біткоїном (BTC) та Ефіріумом (ETH). Правда чи міф?

У яких містах Угорщині можна обміняти Біткоїн, Ефіріум, Ріпл та інших криптовалюти?

Як купити товар за bitcoin в Угорщині?

Відповіді на ці та інші питання Ви зможете отримати зателефонувавши нашим юристам або залишивши Ваш номер телефону.

Важливо! Ми рекомендуємо механізм придбання певного майна за «крипту» шляхом укладення договору міни. Укладення договір купівлі-продажу товару чи послуги де оплата здійсненна криптовалютою може в судовому порядку бути визнаний нікчемним так як крипта, як валюта не визнана на законодавчому рівні Угорщині.

Для прикладу, крипто валюта в Україні не визнається засобом платежу, та в силу деяких нормативних актів та позицій центральних органів прирівнюється до сурогатних грошей.

Наші юристи досконало володіють усіма тенденціями врегулювання криптовалюти в світі, в тому числі в Україні, гарантують максимально захищені способи її використання.

Криптообмін в Угорщині (Будапешт)

Купівля і продаж криптовалюти в Угорщині через ЮК Приходько та партнери – це вигідно та безпечно. Спробуйте нас в роботі!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Угорщині?

Так
Ні

3 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Україні?

Так
Ні

4 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Угорщині?

Так
Ні

5 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Україні?

Так
Ні

6 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Угорщині?

Так
Ні

7 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Україні?

Так
Ні

8 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Угорщині?

Так
Ні

9 питання

Вам потрібен криптообмін в Угорщині?

Так
Ні

10 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація