«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ В УГОРЩИНІ

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ В УГОРЩИНІ

Наразі дуже багато осіб подорожують, змінюють місце проживання, місце роботи, навчаються за кордоном, для цих всіх цілей необхідно мати нерухомість де можна проживати протягом короткого чи довгого строку.

Угорщина вона різноманітна, а тому має дуже великий вибір різноманітних об’єктів нерухомості для купівлі або оренди в Угорщині. Тому, виходячи з цього кожна людина має свої потреби і шукає для себе найкращий варіант. Найбільш правильним рішенням для обрання об’єкту нерухомості є звернення до агентств.

Оренда житла в Угорщині

Приїхавши або тільки плануючи переїзд до такої країни як Угорщина, багато осіб шукають собі підходяще житло чи офіс для ведення підприємницької діяльності. Кожен випадок індивідуальний, тому підхід до кожного клієнта повинен бути індивідуальний. Тому Вам слід звернутись до нашої компанії, якщо ви потребуєте таких послуг:

 • Перегляд житла в будь-який зручний саме для клієнта час
 • Можливість зустрітись з власником квартири та будинку один на один, та обговорити всі нюанси подальшої оренди
 • Повний супровід при укладенні договору оренди, це оформлення всіх документів
 • Надання великої кількості можливих варіантів для укладення договору оренди

Тому на обрання найкращого варіанту нерухомості і на вартість такої нерухомості буде впливати ряд факторів, серед яких:

 • Місцезнаходження (яке це місто та де саме в місті буде знаходиться будівля)
 • Площа, кількість кімнат
 • Відсутність чи наявність меблів та необхідного обладнання

Стосовно терміну пошуку такого житла

Такий термін становить до 3  днів, в залежності від ваших запитів та вподобань

В Угорщині широко поширена оренда нерухомості. На цьому ринку немає ніяких обмежень для іноземців. У орендодавця є право підвищувати вартість оренди раз на рік, але не більше ніж на 4%. Для оренди комерційної нерухомості необхідно скористатися послугами агентства нерухомості. На сьогоднішній день спостерігається зниження вартості оренди торгових і складських приміщень в Угорщині.

Оренда комерційної нерухомості

Важливим є і можливість оренди комерційної нерухомості, що користується не меншим попитом. Адже досить часто перевозять саме бізнес чи починають новий, також Угорщина є привабливим місцем для інвесторів.

Звернувшись до спеціалістів, Ви можете отримати якісні послуги з таких напрямків:

 • Пошук найбільш кращого варіанту нерухомості для розвитку вашого підприємства
 • Індивідуальний підхід для кожного клієнта, ураховуючи ваші цілі, напрями діяльності
 • Законне оформлення документів необхідних для оренди
 • Оперативність, адже ми підберемо найкращий для Вас варіант в найкоротші строки

Купівля житла в Угорщині

Нерухомість в Угорщині – це надзвичайні можливості та переваги для стабільного життя та розвитку бізнесу, тому що це додаткова гарантів отримання візи, кредиту, виду на проживання тощо.

Придбання нерухомості в Угорщині для громадян держав, що не входять до Євросоюзу проблематично. Для оформлення угоди знадобиться дозвіл мера муніципалітету і районної адміністрації. Якщо покупець є фізичною особою, то у нього немає можливості придбати землю сільськогосподарського призначення. Однак якщо покупець зареєструє на території Угорщини комерційну організацію, то всі ці обмеження з нього знімаються.

Володіння нерухомістю на праві власності є перевагою при оформленні посвідки на проживання, а в подальшому і переїзду до Угорщині

А тому більшість мають бажання саме купити житло в Угорщині.

Фахівці підберуть найкращий варіант саме для Вас, Варто враховувати, що незалежно від того, буде обрана елітна нерухомість в Угорщині або більш бюджетний варіант, вартість послуг буде договірна. Таким чином, ви отримаєте найпривабливіше житло в Європі за вигідною ціною.

Придбання комерційної нерухомості в Угорщині

 • це питання, яке цікавить не тільки бізнесменів, а й інвесторів, які бажають здобувати великий стабільний пасивний дохід.

Оформлення відповідної покупки і підбір відповідного об’єкта – це непростий і трудомісткий процес, що вимагає знань, часу і зусиль.

Спростити його і зробити більш приємним допоможуть наші агентства з нерухомості – компанія, що надає послуги підбору нерухомості в Угорщині вже багато років.

Сьогодні для купівлі комерційної нерухомості пропонуються різні види комерційних об’єктів, до яких відносяться такі:

 • будівлі під склади;
 • офіси;
 • ділові центри;
 • торговельні майданчики;
 • магазини;
 • комплексні споруди.

Перед придбанням всі ці об’єкти перевіряються на наявність арештів, іпотеки від господаря і ряду інших небажаних факторів. Завдяки цьому покупка комерційної нерухомості – це завжди безпечне вкладення коштів.

Купівля землі в Угорщині

Щоб придбати будь-яку землю, окрім ріллі, приватній особі потрібен дозвіл районної ради місцевого муніципалітету, а в Будапешті будь-яка покупка власності підлягає схваленню Адміністративного офісу (AOB). Жодні обмеження не застосовуються до власності угорських юридичних осіб.

Загалом так, іноземці можуть володіти та займати нерухоме майно та тримати акції в компаніях, що володіють майном, але придбання нерухомого майна в Угорщині іноземними юридичними та приватними особами (за межами ЄС) підлягає схваленню компетентного державного органу, який це скоріше формальна адміністративна процедура.

Важливо! Вся нерухомість, розташована в Угорщині, зареєстрована у централізованій системі земельного кадастру. Основні дані, що зберігаються в Земельному кадастрі (тобто площа, класифікація використання, дані про власників, зареєстровані обтяження), доступні для громадськості та достовірно доводять точність зареєстрованої інформації (т. е. «громадська довіра»), і як результат він захищає права сумлінного покупця, який купив нерухомість виходячи з зареєстрованої інформації.

Податки на нерухомість

Придбання нерухомості оподатковується податком на передачу права власності. Загальна ставка податку передачу становить 4% від ринкової вартості нерухомості. Різні пільги доступні для торговців нерухомістю, фінансових установ та інвестиційних фондів.

Як правило, передача нерухомості звільняється від ПДВ відповідно до Закону про ПДВ, за винятком випадків, коли (i) продавець вирішив застосувати ПДВ (загальна ставка становить 27%), або (ii) продається ділянка під забудову чи нова нерухомість. Що стосується (i) ПДВ підлягає зворотному нарахуванню, тобто. нараховується та сплачується покупцем.

Послуги юриста по нерухомості в Угорщині

 • Оренда житлової нерухомості в Угорщині
 • Оренда комерційної нерухомості в Угорщині
 • Купівля житлової нерухомості в Угорщині
 • Купівля комерційної нерухомості в Угорщині

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Угорщині?

Так
Ні

3 питання

Ви бажаєте придбати нерухомість в Угорщині?

Так
Ні

4 питання

Ви бажаєте орендувати нерухомість в Угорщині?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація