«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В УГОРЩИНІ

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В УГОРЩИНІ

Програми фінансової підтримки бізнесу в Угорщині

У 2020 році було ухвалено рішення про запуск програм підтримки інвестицій на суму майже 1 000 мільярдів форинтів, що може призвести до розвитку майже на 2 000 мільярдів форинтів у найближчому майбутньому.

План дій щодо відновлення економіки був розроблений для поступового полегшення умов та відновлення економічної діяльності у три етапи. На першому етапі Угорський банк розвитку (MFB) надав безвідсоткову позику для швидкого перезапуску у розмірі 100 мільярдів угорських форинтів. Другий етап зосереджений на зміцненні вищої освіти, а третій етап зосереджений на розвитку зеленої енергетики, побудові економіки замкнутого циклу та повної цифровізації економіки.

В яких випадках в Угорщині можна отримати кредит для бізнесу?

В Угорщині діє досить багато банків, близько 15 і багато з них пропонують послуги кредитування бізнесу, до прикладу Erste bank надає такі бізнес кредити:

Power bossinessпросте отримання кредиту, банк сам шукає всю інформацію по клієнту, тому клієнт лише підписує заяву. Кредит надається для здійснення підприємницької діяльності, не потребує надавати нерухомості чи іншого майна в заставу.

Програма – Процентна ставка за кредитами після субсидування становить 0,1-0,5 відсотка. Сума кредиту може становити мінімум 1 мільйон форинтів (близько 2 797 євро) та максимум 1 мільярд форинтів (близько 2 797 458 євро), залежно від типу кредиту. Термін може становити 2 роки для овердрафтів та кредитів на роботу, 3 роки для кредитів на ліквідність та до 10 років для інвестиційних кредитів.

НХП Вперед. – У рамках кредитної програми Magyar Nemzeti Bank мікро-, малі та середні підприємства можуть подавати заявки на отримання коштів для інвестицій, фінансування оборотного капіталу, заміни існуючих кредитів та попереднього фінансування субсидій у комерційних банках, що беруть участь у програмі. Відсоткова ставка за кредитами фіксована, ставка залежить від інших параметрів фінансування (термін, застава), але не може перевищувати 2,5 відсотка, інших витрат для клієнтів щодо банку немає. мікро-, малими та середніми підприємствами, створеними у 2019 році або раніше у точках МФБ, які найбільше відчули наслідки кризи, спричиненої коронавірусом. В даний час існує півсотні видів діяльності, якими можуть скористатися представники, такі як готелі та ресторани, перукарні та косметологи, магазини меблів та одягу.

Десять тисяч кілометрів від Ерсте. Erste Bank не тільки допомагає розпочати роботу з вигідними, простими в отриманні кредитами, призначеними для малого бізнесу. Фінансова установа тепер надає достатньо палива на десять тисяч кілометрів на додачу до кредиту. Малі підприємці, які подають заявку на отримання нового кредиту Power Business з терміном не менше 2 років та мінімальною сумою 1 мільйон угорських форинтів (близько 2 797 євро) або Széchenyi Card Overdraft Plus, можуть отримати паливну картку, що поповнюється на угорські форинти. 300 000 (близько 839 євро) з початку травня до кінця серпня. Субсидія є найбільшою для тих, хто використовує екологічно чисті автомобілі.

Та інші програми для підтримки бізнесу.

Які документи необхідні для отримання кредиту для бізнесу в Угорщині?

  • Податкові декларації. Іпотечні кредитори хочуть отримати повну інформацію про ваше фінансове становище.
  • Платіжні квитанції, W-2 або інші підтвердження доходу. Кредитори можуть попросити показати ваші платіжні квитанції за останній місяць або близько того.
  • Банківські виписки та інші активи
  • Кредитна історія
  • Історія оренди житла, та документи щодо сплати комунальних платежів.
  • Різні банки можуть вимагати різні документи в залежності від виду кредиту.

Які кредити можуть надаватися?        

Можуть надаватись кредити для стартапів, для вже існуючих бізнесів, а також у разі додаткових витрат на обладнання та облаштування бізнесу, а також кредити у разі розширення бізнесу.

Ціна наших послуг від 200 євро за консультацію та подальшу підтримку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Угорщині?

Так
Ні

3 питання

Ви вже маєте бізнес в Угорщині і хочете отримати кредит?

Так
Ні

4 питання

Ви плануєте реєструвати бізнес в Угорщині?

Так
Ні

5 питання

Ви уже обрали банк в якому будете брати кредит і в якому Вам необхідний юридичний супровід під час отримання кредиту?

Так
Ні

6 питання

Сума кредиту, яку Ви плануєте отримати понад 500 тис євро?

Так
Ні

7 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація