«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВІРКА ( Due Diligence ) ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ В ТУРЕЧЧИНІ

ПЕРЕВІРКА ( Due Diligence ) ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ В ТУРЕЧЧИНІ

У Туреччині , як і в інших країнах, існує послуга юридичного аудиту чи Due diligence об’єктів нерухомості. Зазначена послуга викликана тим, що купуючи майно особа вкладає значні кошти в порівнянні з вартістю такої перевірки, а тому в більшості випадків така особа хоче розуміти всю історію виникнення об’єкта нерухомості, а також врахувати всі можливі ризики у разі подальшого його використання чи продажу.

Перевірка об’єкта нерухомості в Туреччині – це дослідження історії його створення, зміни власників та конфліктів, що виникали з цим майном. Саме тому Due diligence убезпечить Вас від негативу, пов’язаного з історією об’єкта.

Зрозуміло, що 100 відсотків гарантій досягти складно, але повна перевірка об’єктів нерухомості в Туреччині , у тому числі якісна та повна перевірка історії об’єкта нерухомого майна, дозволить Вам бути готовим до купівлі або продажу такого об’єкта, а також допоможе правильно оцінити інвестиційні небезпеки.

 

Що необхідно перевірити перед покупкою землі, будинку, квартири чи будь-якого іншого об’єкта нерухомості:

Виникнення об’єкта та перше право власності

Найчастіше порушення законодавства допускається саме на етапі будівництва та реєстрації права власності. Саме тому важливо перевірити, як виникло право будувати, походження землі, хто саме будував і на якій підставі, чи виникали конфлікти чи суперечки під час будівництва.

Аналіз попередніх власників

Дуже важливо розуміти порядок зміни власників і хто, власне, вони є, від першого до останнього. Це можна зробити або аналізуючи всі угоди з купівлі-продажу, дарування і т.д., а також через відповідні реєстри.

 

В якому статусі знаходиться об’єкт нерухомості

Потрібно дослідити документи, на підставі яких відбулася остання реєстрація права власності, чи обтяжене нині таке право власності арештами чи заборонами вчинення реєстраційних дій. Важлива також перевірка відсутності чи наявності судових спорів та рішень щодо об’єкту нерухомості.

Фізична перевірка об’єкта нерухомості

Перевіряє відповідність технічних характеристик дозвільної документації. Нерідко буває так, що попередні власники щось змінили та не внесли відповідні правки та зміни до технічної документації, що надалі може призвести як мінімум додаткові витрати на легалізацію таких змін або навіть непридатність об’єкта для використання та значних інвестиційних втрат.

За результатами перевірки об’єкта інвестування в Туреччині Ви отримаєте висновок нашої компанії, в якому будуть відображені всі етапи перевірки з виявленими недоліками та зауваженнями, а також інвестиційний висновок про можливі ризики, якщо такі будуть виявлені.

Як бачимо з вищевикладених рекомендацій , перевірка чистоти об’єкта та угоди в Туреччині просто неможлива без фахівців , для яких турецька мова (і розмовна та юридична ) є рідним . При цьому даний  спеціаліст повинен мати і досвід ( бажано від 10 років) та професійну реєстрацію .

Саме такі фахівці та супроводжують наших клієнтів у Туреччині .

Наші спеціалісти пропонують Вам наступні види послуг з перевірки об’єктів нерухомості в Туреччині :

  • аналіз історії об’єкта нерухомого майна;
  • перевірка забудовника, продавця, що з ними осіб;
  • перевірка об’єкта незавершеного будівництва ;
  • перевірка технічних характеристик нерухомості з їхньої відповідність технічним стандартам.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте у Туреччині?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна перевірка нерухомості у Туреччині перед купівлею?

Так
Ні

4 питання

Вартість об’єкта нерухомості, який плануєте купити становить більше 500 тис. євро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація