«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В ТУРЕЧЧИНІ

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В ТУРЕЧЧИНІ

Турецька Республіка створила досить сприятливий клімат для відкриття та розвитку власної справи іноземними громадянами. Приїхавши з-за кордону, багато іноземців вирішують зайнятися якимось видом малого чи середнього бізнесу, відкриття невеликих підприємств. Говорячи про Туреччину, малий та середній бізнес припускає, що власник отримує дохід у сумі до 25 мільйонів лір, і в його організації працює не більше 250 працівників.

Держава рік у рік показує важливість розвитку цього напряму, тому впроваджує низку програм з його підтримку. Зокрема, у Туреччині є так званий Фонд кредитних поруок, головне завдання якого – кредитування малого та середнього бізнесу.

За підтримки уряду у фонді можна оформити кредит на розвиток власного бізнесу не лише турецьким підданим, а й іноземцям. За статистикою сьогодні біля республіки працює близько 30 000 фірм із іноземним капіталом.

Якщо ви – іноземний громадянин, маєте свою власність у Туреччині та хочете зайнятися розвитком бізнесу в південній державі, ми рекомендуємо звернутися до Фонду кредитних поруок, де вам нададуть усю об’єктивну інформацію про можливості та умови отримання позики.

Як отримати кредит у Туреччині для українця?

Процедура отримання кредиту складається з кількох основних кроків.

1 – Зробити експертну оцінку від незалежного фахівця-оцінювача, який повинен визначити, чи відповідає реальна ціна власності, що набувається, тієї, що зазначена в договорі купівлі-продажу. Сьогодні у Туреччині, незалежно від того, за якою схемою купуватиметься нерухомість – у кредит, розстрочку або виплачуючи суму в повному обсязі, потрібно отримати експертну оцінку житла.

2 – Готуємо пакет документів.

Документи для отримання кредиту в Туреччині:

  • Закордонний паспорт
  • Якщо клієнт найманий працівник, йому потрібно буде надати довідку 2 ПДФО, якщо приватний підприємець – податкова декларація, де буде відображено доходи за два роки.
  • Кредитна історія з банку
  • Довідка з банку про рух коштів на розрахунковому рахунку
  • ТАПУ на квадратні метри, що купуються в Туреччині
  • Висновок про вартість від незалежного оцінювача

Всі перелічені документи мають бути в оригіналі, і вже в Турецькій Республіці вони перекладаються та засвідчуються нотаріально.

3 – Передача документів та виплата внеску власнику за квартиру.

Турецький банк розглядає заявку та зібраний пакет документів протягом 5-7 днів. Після чого виноситься залишковий висновок про те, чи готова установа видати потрібну суму.

4 – Перерахування коштів із банку на розрахунковий рахунок продавця.

Ціна наших послуг від 200 євро за консультацію та подальшу підтримку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Туреччині?

Так
Ні

3 питання

Вам уже обрали банк, в якому потрібно юридичний супровід отримання кредиту?

Так
Ні

4 питання

Сума кредиту, яку Ви плануєте отримати понад 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація