«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ В США

В різних країнах крипто валюти мають різний правовий статус та специфіку застосування. В законодавстві США крипто валюти не є законним платіжним засобом та регулюється в залежності від штату, тобто федеральним законом.

Хоча на рівні штатів важко знайти послідовний правовий підхід, США продовжують розвиватися в розробці федерального законодавства про криптовалютах. Мережа боротьби з фінансовими порушеннями (FinCEN) не вважає криптовалюти законним платіжним засобом, але вважає криптовалютні біржі засобом передачі грошей на тій підставі, що криптовалютні токени представляють собою «іншу цінність, яка змінює валюту». Служба внутрішніх доходів (IRS) не вважає криптовалюту законним платіжним засобом, але визначає її як «цифрове представлення вартості, що функціонує як засіб обміну, розрахункова одиниця та/або засіб збереження» . керівництво відповідно.

Обмін криптовалют є законним у Сполучених Штатах і підпадає під дію Закону про банківську таємницю (BSA). На практиці це означає, що постачальники послуг обміну криптовалюти повинні зареєструватися у FinCEN, внести програму POD/FT, вести відповідні записи та представити звіти влади. Між тим, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) заявила, що вважає криптовалюти цінними паперами і всесторонньо застосовує закони щодо цінних паперів до цифрових гаманців і бірж. На противагу, Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) прийняла більш дружній підхід «не нашкодити», описуючи біткойн як товар і дозволяючи публічну торгівлю деривативами криптовалюти.

 

У відповіді на рекомендації, опубліковані FATF у червні 2019 року, FINCEN ясно дав зрозуміти, що очікує, що криптобіржі будуть дотримуватися «Правила подорожей», а також збирати й обмінюватися інформацією про ініціаторів і бенефіціарів криптовалютних транзакцій. Він поміщає обміни віртуальних валют у ту ж категорію регулювання, що й традиційні грошові перекази, і застосовує всі ці правила, у тому числі викладені в Законі про банківську таємницю, який встановив свою власну Правилу подорожей. У жовтні 2020 року FINCEN випустив сповіщення про пропозиції нормотворчості (NPRM) про поправку до Правил подорожей, що сигналізує про введення нових зобов’язань за дотриманням вимог для біржі криптовалют.

Міністерство юстиції продовжує координувати свої дії з SEC і CFTC щодо майбутніх правил криптовалюти, щоб забезпечити ефективний захист користувачів і більш упорядкований нормативний нагляд. У 2021 році уряд США звернув увагу на стейблкоїни, намагаючись усунути небезпеку зростання вартості токенів. Пізніше в тому ж році Президентська робоча група з фінансових ринків випустила ряд рекомендацій, в яких говорилося про необхідність прийняття нового законодавства. Конгрес також обговорив статус криптовалютних послуг у 2021 році з новими правилами, включеними в проект про адміністрацію інфраструктури.

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ В США

Згідно з новими правилами криптовалютні біржі розглядаються як брокери і повинні дотримуватися відповідних зобов’язань щодо звітності та введенню звітів у сфері ПОД/ФТ.

 

Юрист з криптовалют в США

 • Допомога юриста з питань крипти в США
 • Легальне використання криптовалюти
 • Легалізації доходів отриманих від операцій з криптою та інвестицій в криптовалюти
 • Майнінг Bitcoin і Ethereum
 • Консультування щодо проведення IEO
 • Оподаткування виведення активів у фіатні гроші
 • Юридичний супровід ICO та IEO проектів
 • Структурування блокчейн-компаній
 • Допомога криптоінвесторам
 • Допомога юриста з питань інвестицій у криптовалюти
 • Оформлення ICO/IEO/DeFi та Mining`у

Ми здійснюємо повний юридичний супровід операцій з криптовалютами, проведення ICO /IEO, оформлення DeFi та організації майнінгу криптовалют, саме тому Ви потрапили на дану сторінку коли вводили в пошукову систему «допомога юриста криптовалюти», «юристкриптовалюта», «біткоїн консультація юриста», «допомога з криптовалют», «bitcoin консультації», «порада юриста щодо криптовалют», «блокчейн договір», «ефіріум контракт»,«юридичні консультації про криптовалюти і податки»

Допомога юриста в США – Біткоін і криптовалюта.

Тож, допомога юристів з питань криптовалют, їх майнінгу, оформлення IEO, DeFi та інших криптопроектів – це комплекс заходів спрямованих на оформлення таких взяємовідносин у повній відповідності до чинного законодавства США .Найбільш розповсюдженими питанням и до наших юристів є:

Оплата послуг, робіт, нерухомості та інших активів в США Біткоїном (BTC) та Ефіріумом (ETH). Правда чи міф?

 • У яких штатах можна обміняти Біткоїн, Ефіріум, Ріпл та інших криптовалюти?
 • Як купити товар за bitcoin в США?

Відповіді на ці та інші питання Ви зможете отримати зателефонувавши нашим юристам або залишивши Ваш номер телефону.

Наші юристи досконало володіють усіма тенденціями врегулювання криптовалюти в світі, в тому числі  і в США, гарантують максимально захищені способи її використання.

Криптообмін в США
Купівля і продаж криптовалюти в США через ЮК Приходько та партнери – це вигідно та безпечно.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в США?

Так
Ні

3 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Україні?

Так
Ні

4 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в США?

Так
Ні

5 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Україні?

Так
Ні

6 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в США?

Так
Ні

7 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Україні?

Так
Ні

8 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в США?

Так
Ні

9 питання

Вам потрібен криптообмін в США?

Так
Ні

10 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація